Menu
 
 

13000 moterų ir Warren Beatty!

2010 01 17  20:51  |  Aktualijos

Ar norėtum būti savo mylimajam „jubiliejine“ trylika tūkstantąja moterimi? O jei tai būtų žymusis Warrenas Beatty’is suvaidinęs su Madonna „Dick Tracy“  filme? Jei taip, tai galimybė dar yra. People.com duomenimis, pasak šio aktoriaus biografo Peterio Biskindo jis yra miegojęs su apie 13000 moterų, o tiksliau su 12 775. Tokius duomenis biografas pateikia savo naujoje knygoje „Star: How Warren Beatty Seduced America“ (Žvaigždė: Kaip Warrenas Beattys suvedžiojo Ameriką).

nuotrauka:pocketburgers.commadonna-dick-tracy

Aktorius vedė aktorę Annette Bening 1992 metais ir su ja susilaukė 4 vaikų. Tačiau prieš santuokinį gyvenimą jis garsėjo kaip neblogas mergišius. Jo pasimatymų sąrašuose puikavosi tokios Holivudo žvaigždės kaip Jane Fonda, Joan Collins, Diane Keaton ir netgi Natalie Wood ar Madonna.

Peteris Biskindas išdidžiai skelbia, kad jo knyga autorizuota pačio Warreno Beattyčio. Tačiau tai paneigia žvaigždės įgaliotas asmuo, teigdamas, kad biografo knyga yra nuobodi ir neįdomi, o žymus Warrenas Beatty’is nedavė įgaliojimų leisti šį veikalą kaip autorizuotą aktoriaus biografiją.

Beje, tapti 13 000 moterimi Warrenui Beattyčui tai taip pat nebloga proga patekti į Gineso rekordų knygą. Tad, jei savo svajonių sąraše turi tokią svajonę, skubėk skaičiuoti ir būk pasiruošusi.


Komentuok:

*Reklama
DNO