Menu
 
 

38 dydis, arba…

2009 10 20  02:13  |  Aktualijos

Šiame išbadėjusių manekenių ir norinčių tokiomis būti pasaulyje, dažniausiai nelieka vietos moteriškesnių formų atstovėms.

nuotrauka: funladyfitness.com

Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau 38 dydžio savininkių minta vien salotų lapais, sportuoja nejausdamos jokio malonumo ir kas blogiausia, daro tai ne dėl savęs, o norėdamos prisijungti prie kulto, garbinančio lieknumą ir 36 dydį, atsiprašau 34 dydį…

terry-richardson-vogue-2009-calendar-2

nuotraukos: newbornrodeo.wordpress.com

Besivaikydamos milijoną kartų „išsvajoto“, naktimis sapnuoto, pamatyto VOGUE žurnale liekno kūno, vis kartoja sau tą magišką sakinį „jei sulieknėsiu, viskas bus kitaip“ arba „jei būčiau lieknesne viskas būtų kitaip“, praranda pasitikėjimą savimi, tampa viskuo nepatenkintos, maistas joms didesnis priešas nei maras, o mintant vien salotų lapais, vis tiek bijo priaugti svorio…

Laiko švaistymas ir gyvenimo malonumo žudymas, nes dažniausiai užmiršta, kad tokias jas „sukūrė gamta“ ir labai drastiškų kūno pasikeitimo iš bado ir savęs alinimo negali tikėtis, nebent, ryžtųsi

kaip drąsuolė Dita Von Teese svajojusi apie lieknesnę taliją, kelių apatinių šonkaulių šalinimo operacijai. Žiauru…

Manančioms, kad šio straipsnio skaitymas yra veltas laiko švaistymas, tiesiog neskaitykite, bet norinčioms išmesti iš savo galvos liekno kulto įsitikinimus ir norinčioms pamilti save tokios kokiomis yra, skaitykite toliau.

Crystal Renn runway

nuotrauka: miaamber.files.wordpress.com

Taigi, pradėkime nuo drabužių, norint atrodyti gražiai nebūtinai turite įtilpti į siaurėjančius xxs dydžio džinsus, arba norinčioms atrodyti lieknesnėms, nebūtinai turite „apsikarstyti“ juodais, dar blogiau laisvais, dviem dydžiais didesniais drabužiais. Derinkite spalvas ir formas, kelnes ir palaidines, kelnes ir tunikas, sukneles ir storas spalvotas pėdkelnes, rinkites dideles rankines, batus storu kulniuku, originalius aksesuarus,  kurkite savo stilių geriausiai atitinkantį Jūsų asmenybę.

Bekūriant vienintelį ir nepakartojamą stilingos asmenybės paveikslą neužmirškite sveiko maisto valgymo principų. Prisiminkite sveikas maistas tai nebūtinai vien salotų lapai ar labai nekaloringas maistas. Išmokite derinti maistą ir tam tikrą maistą valgyti tik tam tikru laiku.

Nuo ryto   iki dvyliktos valandos dienos valgykite tik vaisius (vaisiai susivirškina vos per pusę valandos),  nes būtent tuo laiku organizmas šalina susikaupusias per praėjusią dieną nereikalingas medžiagas . Jei suvalgysite ką nors „sunkaus“ : mėsą, bandelę, organizmas užuot naudodamas energiją jų šalinimui, sunaudos ją to maisto virškinimui, o neigiamos medžiagos kaupsis toliau. Virškindamas vaisius, organizmas nesunaudos labai daug energijos.

Visada prisiminkite apie maisto derinimo principą. Niekada nevalgykite mėsos ar žuvies produktų su duona, košėmis. Prie mėsos ar žuvies rinkites mėgstamas salotas.

Taipogi nepatarčiau prisivalgyti trys valandas prieš miegą. Vietoj kavos, jei tai įmanoma, rinktis žaliąją arbatą.jourdan-dunn-chanel-iman-teen-vogue-november-2009

Aukščiau išvardyti principai, tikrai negalioja norinčioms numesti svorio, tai tiesiog viena sveiko gyvenimo ir geros savijautos dalis.

Išmokę sveikai maitintis, pasirinkite kokią nors sporto šaką, kuri suteiktų Jums daug teigiamų emocijų ir malonumo.

Geriausios ir daug pastangų nereikalaujančios sporto šakos yra kalanektika ir bodyflexas. Prisiminkite, atliekant pratimus, reikia išmokti taisyklingai kvėpuoti, tad pirma patarčiau apsilankyti keliuose užsiėmimuose arba labai atidžiai perskaityti pratimų aprašymus internete, knygoje. Taipogi galite rinktis bėgimą arba kokią kitą sporto šaką.

Whitney Thompson

nuotrauka: 3.bp.blogspot.com

Ir pabaigai, taip, laibas Keiros Knightley kūnas –  gražu, tobula,  žavingai taip atrodo 34 Jessicos Albos dydis. Bet 38 dydžio kūno savininkių privalumai yra ne ką mažesni nei aukščiau išvardytų, tik reikia juos atrasti bei pamilti.

maddy4 Whitney Thompson

Komentuok:

*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors