Menu
 
 

5 blogeriai Instagramoje, kuriuos privalu žinoti

2013 08 08  08:44  |  Aktualijos

Plačiai pasaulyje paplitusi programa  Instagrama prieš kelis mėnesius užkariavo ir mano telefoną, „pasisavindama” daugelį mano kasdieniškų ir įsimintinų akimirkų. Dalindamasi savo, mielai akimis permetu  ir draugų ar pažįstamų  bei tų, kuriuos matau tik žurnaluose ar televizijos ekrane, nuotraukas.

Šiandien siunčiu Jums penkių blogerių Instagramas, kurios, mano manymu,  yra vertos mygtuko „FOLLOW”. Pasimėgaukite!

1. Rumi Neely

Rumi Neely

http://instagram.com/rumineely#

http://www.fashiontoast.com/

Modelis ir blogerė Rumi Neely savo  nuotraukose atspindi šviesių ir jaukių spalvų paletes, kurios, derinamos su ryškiais akcentais ir egzotiškais merginos bruožais, sukuria gyvą, traukiančią akį didmiesčio dvasią.  Taip pat išpuoselėtas savitas per didelių, dažniausiai juodai baltų drabužių ir ombre šukuosenos įvaizdis padaro ją patrauklia ikona mados sekėjų ir mylėtojų akims.

2. Betty  Autier

Betty  Autier

http://instagram.com/leblogdebetty#

http://www.leblogdebetty.com/

Miesto ritmu gyvenanti jauna tinklaraštininkė Betty Autier akį patraukia spalvinga ir žaisminga apranga.

Kasdien stebinanti mergina turi subtilų jausmą, kaip kasdien dėvimus Topshop ir ASOS drabužius pateikti įspūdingai, tarsi garsių dizainerių kurtus vienetinius derinius.

3. Louise Ebel

Louise Ebel

http://instagram.com/louisepando#

http://www.misspandora.fr/

Įkvėptas Viktorijos laikų stilistika ir pagardintas aštunto dešimtmečio  prieskoniu, Louise Ebel blogas neleidžia pakilti nuo stalo, kol atidžiai nebus apžiūrėta kiekviena nuotraukos detalė ar neišnagrinėti suknelės raukiniai ir gipiūrai.  Jaunoji meno studentė mums pristato modernų romantizmo stilių.

4. Chiara Ferragni

Chiara Ferragni

http://instagram.com/chiaraferragni#

http://www.theblondesalad.com/

Italė, teisės studentė ir modelis Chiara Ferragni  savo tinklaraštyje ir nuotraukose kasdien dalinasi savo gyvenimo būdu ir pomėgiais, virtusiais darbu: tai mada, kelionės ir fotografija.

5. Francesca Guterres

Francesca Guterres

http://instagram.com/opinionslave#

http://www.opinionslave.blogspot.com/

Neseniai atrasta mergina, mados tinklaraštininkė Francesca Guterres savo stilių apibūdina kaip  praktišką, tačiau kartu ir prašmatniai moterišką. Pažiūrėkite patys – idėjų nenuobodžiai casual aprangai merginos profilyje apstu!


Komentuok:
*Reklama
DNO