Menu
 
 

6 nemokami seminarai su Lietuvos muzikos žvaigždėmis

2017 03 21  14:15  |  M.I.C. Naujienos

Novus - SwO magazine

Nuotraukos iš organizatorių archyvo

Jau balandžio 4 d. prasidėsiantis tarptautinis muzikos inkubatorius „Novus“ ne tik ieškos geriausios jaunos Baltijos šalių grupės, bet ir kvies į šešis nemokamus seminarus-susitikimus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis, kurios dalinsis savo patirtimi, kaip sutrumpinti kelią į didžiąsias muzikos scenas ir savo kūriniais pavergti gerbėjų širdis.

Balandžio 4 d. startuosiančio „Novus“ dalyvių ir klausytojų lauks du intensyvūs mėnesiai – kiekvieną antradienį muzikos debiutantai lips ant didžiosios „Lofto“ scenos, o prieš koncertus, padedami patyrusių muzikos profesionalų, gilinsis į reklamos, leidybos ir daugelį kitų sričių, kurios neįkainojamai vertingos kiekvienam siekiančiam karjeros muzikoje. Seminaruose gali dalyvauti visi. Seminarai, kaip ir jaunųjų grupių pasirodymai – nemokami. Registracija į seminarus

Pirmajame seminare, jau balandžio 4 d., vyks pokalbis su Lilu. Lilas atskleis unikalią savo sėkmės istoriją, kaip per labai trumpą laiką iš niekam nežinomo atlikėjo tapo daugiatūkstantines arenas renkančiu muzikiniu Lietuvos fenomenu. 

Novus - SwO magazine

Balandžio 11 d. „Novus“ seminarų dalyvių laukia artimesnė pažintis su Juste Arlauskaite-Jazzu. Populiari dainininkė scenoje nuo 13 metų, o Lietuvos muzikos žvaigždžių Olimpe – jau daugiau nei dešimtmetį. Pokalbio metu ji atskleis, ar sunku tiek metų būnant scenoje neprarasti aktualumo, neišsisemti, nuolat stebinti ir augti.

Balandžio 18 d. laukia nuotaikingas interviu su Šventiniu Bankuchenu. Šventinis Bankuchenas kone per parą susprogdino Lietuvos muzikos sceną hitu, kurį šiandien žino kiekvienas – „Lietuvos repo istorija“. Jis papasakos apie marketingo svarbą siekiant sėkmingos karjeros muzikos industrijoje.

Balandžio 25 d. „Novus“ seminarų scenoje savo patirtimis dalinsis net trys populiarios Lietuvos roko grupės: Ba., Freaks on Floor ir Colours of Bubbles. Šios grupės, pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje, suvienijusios jėgas ir savo gerbėjus kviečiančios į didžiulę areną, atskleis, kaip auginti gerbėjų minias.

Gegužės 5 d. „Novus“ dalyvių lauks seminaras apie socialinės medijas. Savo žiniomis dalinsis vienos didžiausių Lietuvoje skaitmeninės komunikacijos agentūrų „Socialus marketingas“ vadovas Arijus Žakas. Jis papasakos, kaip suspėti paskui milžinišką tempą ir kaip išnaudoti visas naujoves bei socialinių tinlų galimybes.

Gegužės 9-ąją kalendoriuose ryškiau pasižymėti turėtų Beissoul & Einius gerbėjai bei tie, kurie spėlioja, kaip jaunam lietuviui pavyko pasiekti tai, apie ką svajoja daugelis Lietuvos muzikantų – pavergti Europos klausytojus.

Seminarus su garsiomis grupėmis, atlikėjais ir ekspertais moderuos muzikos apžvalgininkai Ramūnas Zilnys ir Karolis Vyšniauskas, o jaunąsias grupes koncertuose pristatys „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius.

Nemokamais koncertais ir seminarais inkubatorius nesibaigs. Muzikos inkubatoriaus „Novus“ pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje, video klipo filmavimas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas miesto festivalyje „Loftas Fest“. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje.


Komentuok:
*Reklama
DNO