Menu
 
 

A. McQueen ir Damien Hirst siejančios kaukolės

2013 12 10  20:21  |  Aktualijos

A. McQueen ir Damien Hirst siejančios kaukolės

Nuotraukos: SwO archyvas

Tikriausiai galvojate, jog skubančio ir dūzgiančio miesto minioje sunku atkreipti dėmesį į vieną objektą. Tačiau lažinuosi, jog ir parado metu pastebėsite juodą McQueen skarelę. Tą, kuri jau gerą dešimtmetį traukia dėmesį bei tūno stileivų svajonėse.

Taip, jau tiek metų išskirtinis, kaukolėmis puoštas Alexander McQueen aksesuaras nesitraukia iš must have sąrašo. Mažo jubiliejaus proga mados namai savo gerbėjams nusprendė pateikti staigmeną ir bendradarbiauti su žymiu anglų kilmės konceptualiu menininku Damien Hirst bei pristatyti 30 skarelių kolekciją.

Pasirinkimas nelabai nustebino – juk pats Damien Hirst savo požiūriu ir skoniu neretai paantrina Alexander McQueen mados namams, be to, kaukolė yra dažnas svečias menininko kūriniuose. Nustebinti likome gal tik naujuoju bendradarbiavimą vainikuojančiu simboliu, kuriuo tapo įvairiaspalviai drugeliai. Žinoma, kaukolė niekur nedingo ir, tikėkimės, gyvuos dar dešimtį metų. Jūsų dėmesiui – Sølve Sundsbø kurtas įvaizdinis filmukas, pristatantis naujausius skarelių modelius.


Komentuok:
*Reklama
DNO