Menu
 
 

Akių priežiūros paslaptys vyrams!

2010 07 08  23:18  |  Aktualijos

Vertė: A&M

Nuotrauka: thirtysecondstomars.forumsunlimited.com

Maišeliai po Tavo akimis erzina ne tik aplinkinius bet ir patį tave? Pasigailėk nekaltų žmonių ir savęs. Susiimk ir padėk aplinkiniams bei pačiam sau atsikratyti minčių apie nelemtus krepšelius po akimis, akių vokų patinimus bei tamsius žiedus aplink akis. Tam juk reikia visai nedaug…

Attention Les Yeux iš Nickel

Maišeliai, žiedai bei raukšlės po akimis  dažnai pasitaikantis galvos skausmas  vyrams. Attention Les YeuxNickel ateina į pagalbą  pavargusioms akims ir akimirksniu atsikrato tamsių žiedų po jomis, o natūralūs sojų bei kviečių proteinai stiprina plonytę odelę aplink akis. Priemonė mažina krepšelius ir pašalina pilkai- žalią poveikį po akimis.

Bio-Alphine Regard iš Alpure

Bio-Alphine RegardAlpure yra puikus ir lengvas kremas visų tipų odai  kovojant su žiedais, krepšeliais ir raukšlėmis po akimis, taip pat puikiai padeda esant   akių vokų patinimui. Mažina visus aukščiau išvardytus akių trūkumus bei gaivina odą aplink akis. Saugo antakių bei paakių odą nuo senėjimo. Turi raminantį ir  drėkinantį poveikį. Aktyviai atstato ploną bei lengvai pažeidžiamą vokų odą.

Colax Ex Eye Anti-Aging serumas iš Menard

Colax  Ex Eye Anti-Aging serumas  iš Menard atstato odą aplink akis, didina energetinį odos ląstelių potencialą, palaiko drėgnumo lygį bei  gerina odos elastingumą.  Po naudojimo oda atrodo žymiai jaunesnė ir gaivesnė.

Capture R 60/80 Eye Cream iš Dior

Akių  kremas Capture R 60/80 Eye CreamDior atkuria akių odą, lygina  raukšles ir padeda apsaugoti odą nuo naujų raukšlių atsiradimo, aktyvuoja odos regeneracijos  procesą, atstato odos tonusą, gražina jai ryškumą bei  šviežumą.

Gidrogelis Thermal Fix Yeux iš Vichy

Gidrogelis Thermal Fix YeuxVichy mažina maišelius po akimis bei atstato vokų odą. Lygina dehidratacines linijas, ramina bei atgaivina akių kontūrų sritis. Gidrogelio sudėtyje yra Dextran Sulfate. Ši sudedamoji dalis garsėja savo veiksmingumu gydant vokų patinimus  bei mažinant maišelius po akimis.  Sudėtyje taip pat yra Filladyn, kuris padeda  sumažinti ir išlyginti dehidratacines linijas bei stiprina odą.

Relaxing Eye Whipped Cream Kenzoki iš Kenzo

Relaxing Eye Whipped Cream KenzokiKenzo puikiai naikina akių vokų patinimą, labai ekonomiškas naudojimo atžvilgiu. Turi atstatomųjų bei drėkinamųjų savybių. Šis akių kremas gaivina ir atstato tavo akių odą  tuo metu kai tu miegi, atgaivindama odos  ląsteles po sunkios dienos.

P.S kremą patartina laikyti šaldytuve.


Komentuok:
 • Ugne says:

  Omg:) Manau retas vyras, kuris taip prisiziuretu:)o gaila:(

 • Martynas says:

  Turiu nuojauta, kad siu produktu kaina gerokai auksta:)

 • Vytautas says:

  Yra yra kas prisiziuri.. 🙂

 • Marina says:

  Vaikinai beweik niekada neskiria tiek daug laiko sau ir sawo groziui! O gaila…

 • Agn4 says:

  ne visi, kai kurie praleidžia daugiau laiko prie veidrodžio, nei dauguma merginų. 🙂 tikrai yra vaikinų, kurie savo išvaizda rūpinasi 🙂 ir lyg tarp kitko… to vaikino akys nerealiai gražios!

 • tOmas says:

  O kur patarimai kur ju LT galima isigyti?


*Reklama
DNO