Menu
 
 

Alessandra Rich AW 2012-13

2013 01 02  20:35  |  Aktualijos

Alessandra Rich – italų dizainerė, apsistojusi Londone. Mergina pristato kolekcijas Paryžiuje, tačiau nesibaimina pripažinti, kad yra labai drovi. ,,Kai išvydau aktorę Meril Stryp, raudonuoju kilimu žengiančią su mano kurta suknele, man atėmė žadą. Negalėjau užmigti visą naktį!” – vogue.com pasakoja dizainerė.

Alessandra Rich AW 2012-13

Alessandra niekad nebaigė specializuotų mados studijų, tačiau yra puikus pavyzdys, kad išmokti kurti ir įgyvendinti savo svajones galima ir savarankiškai. Naujausia Alessandra Rich žiemos kolekcija įkvėpta pasakų motyvų ir ,,Miegančios gražuolės“ istorijos pabaigos. Italės braižas – ilgos suknelės, masyvūs sijonai, šilkinės vakarinės suknelės, skirtos oficialiems renginiams ir apsiaustai, neutralizuojančius pakilų puošnumą gatvėje.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records