Menu
 
 

Antras Rihannos blynas River Island tinklui

2013 08 17  09:25  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Antras Rihannos blynas River Island tinklui

River Island nuotraukos.

Jau šią savaitę į interneto skaitovų rankas nukrito kadrai iš naujos atlikėjos Rihannos kolekcijos River Island parduotuvėms. Kolekcija skirta rudens/žiemos sezonui ir prekyboje pasirodys dviem tiražais: rugsėjį ir lapkritį. Kolekcija aiškiai įkvėpta sportinio stiliaus ir gatvės mados, vyrauja elementarios, bazinės konstrukcijos. Aptemptas siluetas įgauna ilgį, jis derinamas su aukštakulniais bei trumpais puloveriais, daug dėmesio skirta kamufliažui – maskuojamajai militaristinei medžiagai. Tinklo atstovai teigia, kad šį kartą Rihanna kūrė tai, ką pati nori dėvėti, o drabužius nesudėtinga sluoksniuoti tarpusavyje ir taip išvengti spaudžiančio šaltuko.

Antras Rihannos blynas River Island tinklui

Skonis – neginčytinas reiškinys, tačiau pirmas šios muzikos ikonos bandymas nebuvo toks jau prisvilęs. Rihanna aną kartą pateikė mums tokius skanius prieskonius kasdienei aprangai kaip mazgeliais dekoruotos palaidinės, sijonai, papuošti užrištų marškinių imitacijomis ar dvigubo liemens džinsai. Reklaminė kampanija vaizduoja itin aktualų karštakošės, gatvės mados apsėstos merginos portretą, o drabužiai puikiai tinka, kaip atstovai ir teigia, „nušluoti naktinius klubus“. Asmeninė nuomonė: sportiški, „RIRI“ skanduojantys, tarsi pavargę atrodantys apatiniai rinkoje perversmo nepadarys, o nusižiovauti neleidžia tik akis draskanti nekokybė, kuri verčia greičiau spausti „Close“ mygtuką. Sprendžiate Jūs.

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art