Menu
 
 

Aprangos kodas į laisvę

2014 02 13  13:12  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Aprangos kodas į laisvę

Nuotraukos: designscene.net

Tikroms romantikėms, svajoklėms, teptuko virtuozėms, laisvės ideologijos propaguotojoms, ko gero, patiks ką tik iškepta Free People mados namų kolekcija! Mat šioje gausu visko: džinsinių ar lininių, įvairių ilgių, platėjančių, tiesaus kirpimo sijonų bei suknelių, tunikų, kombinezonų, „ombrė“ megztukų, didelių šalikų, išsiuvinėtų palaidinių, plačiaklešnių kelnių ir net sportiškų marškinėlių.

Taip pat šiame kataloge ypač daug nėrinių, įvairiausių raštų ir struktūrų medžiagų derinimo. Be viso to negalima pamiršti dar ir galvos apdangalų – medžiaginių kepurių bei skrybėlaičių. Žinoma, įvairūs pinti, odiniai, metaliniai ar dramblio kaulo bei panašūs aksesuarai puikiai atspindės nenumaldomą, valiūkišką ir žaismingą prigimtį. Free People – tai hipiškais ir indėniškais motyvais persmelktas amerikietiškas aprangos kodas į laisvę.

Kolekcijos mūza tapo rusė Sasha Pivovarova, kuri, matyt, pozuodama prieš fotoaparato objektyvą, jautėsi tikrai jaukiai ir laisvai, juk kolekciją įamžino jos vyras – Igor Vishnyakov.

Aprangos kodas į laisvę

Aprangos kodas į laisvę

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art