Menu
 
 

Apžvalga: „L‘oreal Paris“ plaukų dažai „Prodigy“

2014 09 07  01:28  |  Aktualijos

L‘oreal Paris plaukų dažai „Prodigy“.

Nuotrauka: mademoisellestef.com

Namūdiniame plaukų dažymo pasaulyje po Garnier „Olia“ plaukų dažų atsiradimo buvo šiek tiek tylu, bet visai neseniai buvo pristatyti „L‘oreal Paris“ super plaukų dažai „Prodigy“. Tiesiu savo ranką (ir garbanas) į šią naujovę.

L‘oreal Paris lietuviškoje svetainėje galime rasti, kad šių dažų paletėje yra net 20 atspalvių, bet tai tikrai neapsunkins pasirinkimo: kelios spalvos skirtos blondinėms, kelios – raudonplaukėms, šiek tiek daugiau pasirinkimo laisvės turės šviesios brunetės, na, ir kelios tamsios. Panašu, kad visi tonai pritaikyti įvairių spalvinių kategorijų dažniausiai pasitaikantiems pasirinkimams. Nieko per daug mandro ar įnoringo. Išsirenku spalvą  „2.0 Juoda (Kajal)“ – pats viduriukas, nes už jos palieku varnos juodumą, o prieš ją puikuojasi tamsiai ruda.

Kodėl šiuos dažus pradžioje pavadinau „super“?  Šie plaukų dažai atstovaują naują L‘oreal sukurtą aliejinę plaukų dažų technologiją. Jie neturi amoniako, o kvapas – visai malonus ir dažant plaukus netampa troškus. Žinoma, reikia paminėti ir 5 dimensijų spalvą – ryškūs ir prašmatnūs atspalviai, mikroaliejų paskleidimo sistema, užtikrinanti ypatingą žvilgesį, tolygi spalva, jokio „šalmo“ efekto, intensyvus drėkinimas ir plauko tausojimas…

Tik perskaičiusi šiuos pažadus ir punktus pagalvojau, kad visi plaukų dažai tą ir daro, anokia čia revoliucija, tad kur čia tas stebuklas? Pirmiausia man labai patiko pati plaukų dažų pakuotė, priemonės puikiai išsispaudžia, nepritykšta kur nereikia, o ir pirštines malonu mūvėti ant rankos, be to, šios sukuria labai profesionalų įvaizdį (na, įvaizdis irgi svarbus, tiesa?). Plaukų dažų kvapas, kaip ir minėjau, malonesnis, bet chemija yra chemija ir kvepalų aromatų tikėtis nereikia.

L‘oreal Paris plaukų dažai „Prodigy“.

Nuotrauka: omlazeni.cz

Pats dažymo procesas pasirodė sudėtingas, nes dažai tiršti, jų tekstūra kreminė; iš pradžių tepant ant plaukų dažai būna lyg bespalviai, tad priprasti ir palavinti akį reikia. Iš anksto reiktų pasirūpinti dažų indeliu ir šepetėliu, nes be šių įrankių neišsisuksi, jie nėra produkto „komplektacijoje“, taip pat nėra ir jokios taros dažams supilti. Matyt todėl prie naudojimo instrukcijos prirašyta „expert“. Žinoma, visų geriausia šiam procesui pasikviesti gerą draugę ir plaukų dažymo ritualą paversti maloniu pačiauškėjimu. Dažų laikymo trukmė tradicinė – 20 minučių skiriame šaknims, 10 minučių visam palukų ilgiui arba 30 minučių visam plaukų ilgiui, jei dažote pirmą kartą. Įveikus sunkiausią dalį – dažymą, galime pereiti prie įdomiausios ir smalsiausios – rezultato.

Užtepti dažai lengvai išsiplauna iš plaukų ir tai, mano galva, vienas nuostabiausių privalumų. Pridėtas kondicionierius malonaus kvapo, ilgai neišlieka plaukuose (pliusas) ir turint vidutinio ilgio plaukus jo užteks dar keliems kartams. Išdžiovinti plaukai nebuvo apsunkę, tapo puresni ir panašu, kad garbanoms ši dažų sudėtis buvo priimtina. Iš tiesų, plaukai labai dailiai blizga ir nėra „šalmo efekto“.

IŠVADOS: Labai nepatogus ir įgūdžių reikalaujantis dažymo procesas, bet rezultatas man labai patiko. Ar naudodama šiuos plaukų dažus pastebėjau, pajutau kažką ypatingo? Ne, bet vėlgi, plaukų spalva nešiojasi puikiai. Patogumo atžvilgiu man nepakeičiamos išlieka plaukų putos „ L‘oreal Sublime mousse“, bet švaresnį, blizgesnį, ilgalaikiškesnį rezultatą užtikrina naujieji „Prodigy“. Manau, kad šie dažai gali tapti pretekstu įkurti laikiną kirpyklą namuose sau ir bičiulėms.

O kaip jūs – gal išbandėte?

L‘oreal Paris plaukų dažai „Prodigy“.

Nuotrauka: fashionmention.com


Komentuok:
*Reklama
DNO