Menu
 
 

Apžvalga: naujausias „Maybelline“ makiažo pagrindas

2014 01 19  12:19  |  Aktualijos

Yra kosmetikos priemonių, kurios dar nepasirodžiusios rinkoje jau sukelia dūzgimą. Viena iš jų – naujas Maybelline makiažo pagrindas „SuperStay Better skin“. Belaukiant, kol ši makiažo priemonė pateks į mano rankas, net pirštų galus niežėjo. Ir ta diena atėjo. Dalinuosi su jumis savo patirtimi ir įspūdžiais.

SuperStay Better skin

Nuotrauka: creditcrunchchic.com

Pirmiausia, kuo gi šis makiažo pagrindas ypatingas? Jį kuriant buvo sujungtos stipriausios populiariausių makiažo pagrindų savybės. Priemonė skirta pavargusiai, papilkėjusiai ir šiaip „nelaimingai“ odai. Produktas praturtintas vitaminais ir SPF 20, o stebuklas ir gražesnė oda, anot gamintojų, mūsų laukia po trijų savaičių naudojimo. Tiesa, priemonė skirta normaliai veido odai, tad man buvo ypač smalsu, kaip ji susitvarkys su riebesne T zona bei šiek tiek išsausėjusiais skruostais.

Produkto pakuotė pusėtina. Man patiko dozatorius, kuris puikiai atlieka savo darbą ir stiklinis, maloniai sveriantis buteliukas. Vargo kėlė buteliuko kamštelis iš pigaus plastiko. Kamštelis krenta, prastai laikosi, tad, nešiojantis priemonę kosmetinėje, teko valyti kitus produktus nuo netyčia išbėgusio makiažo pagrindo.

Mano naudojamas atspalvis – 005 light beige. Spalva labai šviesi ir puikiai susiliejanti su veido oda, tad vaizdas užtepus – tikrai natūralus, o oda tarsi padengiama švelnia medžiaga. Šią priemonę pradėjau naudoti itin sudėtingu metu, t.y. kai kasdienis mano makiažo pagrindas nebepajėgė slėpti peršalimo nužymėto veido ir nuzulintos, paraudusios nosies. Iššūkis mestas.

Buvau maloniai nustebinta puikiu maskavimu. Taip, ant ypač problematiškų vietų (mano atveju nosies) teko tepti kelis produkto sluoksnius, bet visus kitus odos trūkumus makiažo pagrindas puikiai paslėpė. Priemonės tekstūra maloni, vidutiniškai tiršta, lengvai skirstoma ant odos tiek pirštais, tiek šepetėliu. Teko pavargti, slepiant išsausėjusius odos plotelius, bet šį subtilų darbą  vargiai atlieka ir kiti makiažo pagrindai, tad priskiriu tai tik prie mažų ir nerimtų trūkumų. Priemonė „nenuplaukė“ ir nuo riebesnės T zonos, bet blizgėjimas lindo į akis, tad į pagalbą pasikviečiau kompaktinę pudrą. Iš tiesų veido vaizdas po ilgos dienos mane tenkino. Reikėjo vos kelių korekcijų, kad jausčiausi ir atrodyčiau pakankamai „šviežiai“.

Priemonė man pasirodė kone bekvapė, tiksliau, jos kvapas nebuvo kažkuo erzinantis ar įsimintinas. Tiesa, skaitydama kitų atsiliepimus internete, radau ne vieną pastebėjimą, kad priemonės kvapas „ne kažką“. Gal man pasisekė priprasti prie kvapo slogos metu ir aš jo tiesiog nejaučiu? Arba mano nosiai kažkas nutiko? Arba kitų nosys yra kur kas jautresnės?

Kaip su tuo stebuklu po trijų savaičių? Šį makiažo pagrindą naudoju jau gerą mėnesį. Nepastebėjau, kad oda būtų tapusi kažkuo ypatingesnė, skaistesnė, lygesnė ir pan. Nebuvo ji labai suvargus ir prieš naudojimą, bet… Per šį laiką aš prisirišau prie to efekto, kurį suteikia produktas. Man patinka vidutinis maskavimas, spalva, savijauta, naudojant šį makiažo pagrindą. Rašau stiprų ketvertą penkiabalėje grožio skalėje. O ką manote jūs? Ar jau išbandėte? Kokius makiažo pagrindus renkatės pačios?


Komentuok:
*Reklama
DNO