Menu
 
 

Avalynė, kuri privers moteris jus pamėgti

2012 05 02  10:39  |  Aktualijos

Šiuolaikiškas, patikti norintis vyras turi domėtis ne tik moterimis ir automobiliais. Jam turėtų rūpėti ir tai, kaip jis atrodo bei kokį įvaizdį formuoja. Modernus vyras turėtų žinoti, kad aklas mados tendencijų sekimas nieko gero nežada, todėl kiekvienam verta atrasti savitą stilių, kuris taptų jų vizitine kortele ir priverstų moteris susidomėti.

Stilingas vyras drąsiai derina įvairius atspalvius, tačiau geriausiai išsiskirti padės kruopščiai parinkta ir stilinga avalynė. Nepamirškite, kad avalynė neturi būti vien juodos spalvos!

Stilingiems vyrams puikiai tiks klasikiniai vasariniai batai su modernia perforacija.

Nuotraukos: SwO archyvas

Vasarą pasitikite mėlynais batais

Anot Deichmann stilistų, šį pavasarį vyrai gali rinktis šviesiai ir tamsiai rudos, rausvos ar tamsiai mėlynos atspalvių avalynę. Pastaroji ateinantį sezoną ypač madinga ir tikrai patrauks moterų žvilgsnį.

Jei mėgstate klasikinius atspalvius, nepralošite pasirinkę jau keletą sezonų karaliaujančią pilką. Geriausiai pilka spalva atsiskleidžia, jei avalynė yra verstos odos ar veliūro imitacijos. Paįvairinti stilių galite pasirinkę spalvingus batų raištelius, kontrastingi deriniai leis jums tinkamai išsiskirti. Vis dėlto, stilistai pataria būti atsargiems, jausti saiką ir nepersistengti. Pavyzdžiui, nederinkite šį sezoną ypač madingų suvarstomų mėlynų batų su užapvalinta kūgio formos nosele prie mėlynų marškinių.

 Melsvos spalvos batai su užapvalinta kūgio formos nosele – pavasario ir vasaros sezono naujiena.

 

 Melsvos spalvos batai su užapvalinta kūgio formos nosele – pavasario ir vasaros sezono naujiena.

Miesto džentelmenas

Vyrai, vilkintys kostiumą, visuomet atrodys pasitempę ir patrauklūs. Svarbiausia, kad kostiumas būtų prigludęs nepriekaištingai, o avalynė tinkamai papildytų įvaizdį. Nepralošite prie kostiumo derindami Čelsio tipo apavą, kuriam būdingas paaukštintas auliukas ir tampri aulo juosta.

Mėgstantiems švarkus šį pavasarį Deichmann dizaineriai siūlo išmėginti ir „Oksfordo berniuko“ įvaizdį. Jį susikursite dėvėdami prigludusius švarkus, liemenes bei žaismingas varlytes. Šį stilių puikiai papildys baltu raišteliu dekoruoti lengvi suvarstomi batai.

Kitas ne mažiau akį traukiantis derinys – sportinės uniformos variantas. Jam sukurti reikės bluzono arba megztuko, šviesių plėšytų džinsų bei laisvalaikio ar sportinio tipo batelių, išsiuvinėtų užrašais ir įvairiomis emblemomis.

Laisvalaikį patogiai leiskite avėdami klasikinio tipo batus, siuvinėtus dekoratyvinėmis siūlėmis ir emblemomis.

Išsiskirti padės ir sportiniai bateliai. Nebijokite derinti jų prie šortų, liemenuotų marškinių bei liemenės.

 

Nepamirškite šortų!

Jau keletą metų šortai yra viena populiariausių ir mėgstamiausių vyrų mados tendencijų. Jų populiarumo paslaptis – universalumas. Šortus galima mūvėti su švarku ir klasikiniais batais, sukuriant stilingą, išdykėlišką klasikinį stilių. Jie taip pat puikiai derės su tvarkingais marškiniais,  varlyte ir sportiniais bateliais.

Mėlyni sportinio stiliaus batai su aplikacijomis.

Laisvalaikiui rinkitės lengvus medžiaginius suvarstomus batelius.


Komentuok:
*Reklama
DNO