Menu
 
 

Avalynė su platforma – patogu ir į darbą, ir į vakarėlį

2012 04 13  11:45  |  Aktualijos

Šį pavasarį nebebus sudėtinga pasirinkti tarp patogios ir stilingos avalynės! Kad ir kaip gera ramiai mėgautis šylančiu oru, dauguma mūsų gyvename itin aktyviai: dirbame, skubame pietauti, po darbų lekiame į koncertus ar vakarėlius, o galiausiai, vėlai vakare, susitinkame lauko kavinėje pasidžiaugti neįprastai šilta naktimi… Laiko persirengti ar persiauti paprasčiausiai nelieka, todėl būtina patogi ir visuomet stilinga avalynė visai dienai.

Deichmann stilistai šią vasarą siūlo atrodyti madingai ir jaustis patogiai. Tam avalynės lentyną reikės papildyti naujomis ryškiaspalvėmis basutėmis ir bateliais su platforma. Apsiavus tokius kojos atrodo laibesnės, papildomi centimetrai verčia pasitempti ir ištiesti nugarą, o daug vaikštant pėdos ne taip pavargsta.

Veliūro imitacijos aukštakulniai su platforma

Nuotrauka: SwO magazine arcyvas/Deichmann

Spalvos ir raštai

Nuobodžiauti šį pavasarį nepavyks, nes dizaineriai siūlo ištisą jūrą gėlių, geometrinių raštų, įvairių faktūrų derinių. Ypač daug dėmesio sulauks platformos ir pakulnės, kurios šiemet išradingai dekoruojamos odos ir rafijos pluošto deriniu, joms puošti naudojama medienos ir kamščio imitacija, gėlių raštai bei ryškios spalvos.

„Džiugu, kad ryškias spalvas šį pavasarį įsileidžiame ir į Lietuvos gatves. Madingi citrininiai, raudoni, žali, violetiniai ir mėlyni atspalviai praskaidrina nuotaiką, o ryškius, grynų spalvų batelius prie aprangos derinančios merginos tikrai neliks nepastebėtos“, – teigia Deichmann stilistai.

 

Prie ko derinti?

Išraiškingos platformos su ryškių spalvų kontrastais šį sezoną itin madingos. Pavyzdžiui, turkio spalvos veliūro imitacijos aukštakulniai su platforma ypač tiks prie pavasarį madingų ir išsiilgtų baltos ar smėlio spalvos drabužių.

Siauros, trumpos, čiurnų nesiekiančios medvilninės kelnės – sezono naujiena. Prie jų puikiai derės ryškūs bateliai su pakulne – ir kojos atrodys ilgesnės, ir figūra lieknesnė. „Nereikia baimintis kelnių paaukštintu liemeniu, tokios kelnės ir bateliai su platforma suteiks jūsų kūno linijoms Marilyn Monroe būdingų išlinkimų“, – drąsina Deichmann stilistai.


Komentuok:
*Reklama
DNO