Menu
 
 

Balta ar ruda?

2013 08 08  13:25  |  Aktualijos

–       Kokia tu balta! Gal sergi? Trūksta vitaminų?

–       Ne… aš taip atrodau visada.

Porcelianinė oda

Fashion-ocd.tumblr.com nuotr.

Prieš kurį laiką kraudama lagaminą saulėtoms atostogoms tyliai sau pažadėjau, kad po jų grįšiu įdegusi „kaip normalūs žmonės”. Kelis mėnesius iki atostogų kas rytą gėriau beta karotiną, morkų sultys, apsiginklavau kelių rūšių kremais, skatinančiais įdegi, o nuo saulės nusprendžiau saugotis kukliu 15 SPF skydu. Atostogų metu baidydavausi menkiausio šešėlio ir sąžiningai „dirbau” ties įdegio klausimu. Ir kokių rezultatų pasiekiau? Tapau vienu tonu tamsesnė, t.y. vistiek likau praktiškai balta. Po šio karto spjoviau į įdegusios odos kultą ir susitaikiau su faktu, kad „balta kaip sūris” bus mano nuolatinis moto.

Porcelianinė oda

Urban-reveries.tumblr.com nuotr.

Įdegusi oda ir lieknas kūnas, ko gero, didžiausios merginų siekiamybės. Tuo tarpu mados ir kino industrijose šlovinama ir balta, porcelianinė oda. Taip, balta oda reikalauja daugiau priežiūros, nes visi trūkumai labiau pastebimi, tokia oda yra jautresnė aplinkos poveikiui. Kaip savo šviesią odą prižiūri garsios moterys?

Modelis Julia Nobis viename interviu juokavo, kad 80 procentų jos kraujo sudaro kremas nuo saulės. Siekdama išsaugoti savo šviesią odą ji nuolatos naudoja produktus, apsaugančius nuo kenksmingų saulės spindulių. Viena iš Ditos von Teese  paslapčių – drėkinamąjį kremą ji tepa ant drėgnos odos (poros taip lengviau ir efektyviau pasisavina veikliąsias kremo medžiagas). Scarlett Johansson savo veidą plauna obuolių sidro actu. Jis sureguliuoja odos Ph bei padeda suvienodinti odos spalvą.

Porcelianinė oda

Tands.com nuotr.

Holivudo žvaigždžių pamėgta visažistė Lee Pycroft teigia, kad buvęs įdegusios mados bumas mados pasaulyje pasibaigė, kai tapti įdegusiai tapo paprasta ir lengva!.. Tiesa, realiame gyvenime rusva oda vis dar išlieka sveikatos ir grožio sudedamąja dalimi. Bet kuriuo atveju, verta prisiminti, kad radikalus įgimtų savybių keitimas dažniausiai atsisuka prieš… mus pačias.


Komentuok:
*Reklama