Menu
 
 

Baseinas. Kaip jame neprarasti žavesio?

2014 03 23  21:50  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Victoria‘s Secret 14

Victoria‘s Secret katalogo ir pinterest.com nuotraukos.

Pavasarį taip norisi pajudėti, išjudinti visus raumenis, kurie po žiemos šiek tiek aptingę. Jei minti sporto salės duris kasdien vis tiek nevilioja, mano manymu, yra ir kitas būdas raumenukams pramankštinti. Tai – plaukimas. Kol dar negalime panerti į maloniai šiltą ežero vandenį, tenka rinktis baseiną. O štai tada ir išgirstame moterų ir merginų nusiskundimus: „Ar tu juokauji? Žinai, kaip tragiškai aš atrodau su ta maudymosi kepurėle? O ir maudymosi kostiumėlio neturiu…“

Žinoma, kai kurie sporto klubai kepurėlių dėvėti nereikalauja. Kita vertus, chloras garbanas dar ir kaip nugraužia. Tad trumpai: kokios mados šį sezoną baseine?

Victoria‘s Secret – moterų numylėtas ir išliaupsintas apatinio trikotažo gamintojas – pagaliau pristatė šio sezono maudymosi kostiumėlių kolekciją. Ir ką gi jie mums sako? Būk moteriška, būk seksuali, būk žavinga ir pasitikėk savimi! Gyvūnų raštai, įvairios dekoro detalės, aukštesnis apatinės dalies liemuo, subtiliai užsimenantis apie retro, visas spalvų koloritas – šį pavasarį stilinga bene viskas!

Victoria‘s Secret 14

Su maudymosi kostiumėliais kaip ir aišku, tačiau kaip gi tos nelemtos kepurėlės? Aš siūlau nepagailėti laiko ir vis tik paieškoti patrauklios, atspindinčios jus, netgi ne tradicinės, o galbūt įdomių formų, raštų, tekstūrų spalvų kepurėlės. Svarbu, kad ji atspindėtų jus, tuomet tokią norėsis ir mūvėti.

Keli variantai, kurie neatrodo nuobodžiai:

Maudymosi kepurėlės

Nusprendusios, kaip norite atrodyti, net ir baseine galite neprarasti savo žavesio ir pasitikėjimo savimi. Neriam!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records