Menu
 
 

Baseinas „Loftas Fest“ – netikėtas sprendimas

2012 06 18  21:55  |  Įžvalgos

Vienas išskirtinių festivalio, vyksiančio birželio 22-24 dienomis, akcentų – baseinas ir kubilas menų fabriko LOFTAS teritorijoje.

„Žaisime vandens karą, nesvarbu, ar bus lietus, ar saulė – festivalio lankytojam bus linksma. Juk yra dvi scenos po stogu, viena lauke – joks škvalas nebaisus“, – šypsodamasis pasakoja festivalio sumanytojas Viktoras Diawara.

Baseinas „Loftas Fest“

Nuotrauka: menufabrikas.lt

Taip pat „Loftas Fest“ programoje yra numatytas kino teatras, kuriame bus rodomi vieni geriausių pastarųjų metų filmų. Iki paryčių galima bus žiūrėti lietuviško kino hitus „Zero“ ir „Zero II“, bene žinomiausio vokiečių turko Fatiho Akino komediją „Virtuvė sielai”, kino festivaliuose įvertintą Alvaro Pastoro „Aš taip pat“ ir daug kitų.

Festivalio sportinę dalį užpildys badmentono ir stalo futbolo turnyrai. Kieme ekstremalus džiugins riedlenčių ir bmx dviračių šlifuojama rampa, kurią pastatys „X-Club“ kartu su „Red Bull“ komanda. Taigi visi mėgstantys adrenalino dirginamus pojūčius į festivalį yra kviečiami atvykti su savo riedlentėmis arba bmx dviračiais.

Ištroškusius išmokti kažko naujo džiugins įvairios dirbtuvės. Vienose lankytojam bus pasokojama apie miesto piknikų ypatumus, kitose – kaip pasitobulinti savo drabužius, trečiose – kaip iš kartono pasigaminti naudingų daiktų.


Komentuok:
*Reklama
DNO