Menu
 
 

Beyonce Knowles žavesio paslaptys

2010 03 23  12:29  |  Aktualijos

Beyonce Knowles

Ar gali įsivaizduoti nuostabią, tobulą moters figūrą? Kokia ji? Liekna, ne per daug ryškių apvalumų, lengva kaip pūkelis? Jei taip manai, tai prašovei. B E Y O N C E – tobulos figūros savininkė! Gali nesutikti, bet pasaulis Beyonce įvertino būtent taip. Taigi, ši moteris tikrai nėra lieknutė pop žvaigždutė su cypiančiu balseliu. Ji tikra, autentiška, tokia kokia yra! Nesivaiko dirbtinių standartų, nekeliaklupsčiauja prieš išdžiūvusių figūrų garbintojus. Ji kuria savo standartus ir tai jai puikiai sekasi. Jos kūnas nėra išdžiovinta slyva. Beje, ši moteris tikrai myli savo kūną, argi kitaip ji leistų sau būti „nestandartine“ žvaigžde? Ką gi sako ji pati?

Beyonce Knowles

Beyonce prisipažino, kad pats veiksmingiausias būdas atsikratyti nepageidaujamo svorio yra… laipiojimas laiptais. Kaip ir visos moteris ji turi silpnybę nesveikam maistui, tokiam kaip traškučiai, mėsainiai ar saldumynai. Jos išeitis paprasta:  kilus norui prisivalgyti tokių produktų, visada ieško sveikesnių pakaitalų. Pagirtinas yra Beyonce’s požiūris į savo kūną. Net jausdama didelį spaudimą dėl kūno apvalumų, ji nepasiduoda, o tiesiog pareiškia, kad yra patenkinta savo kūnu. Juk dar būdama grupėje Destiny’s Child ji parašė dainą „Bootylicious“, kuri buvo atsaku į brukamą nuomonę dėl jos kūno formų. Ši dainininkė turi puikų mados pojūtį, ji žino ką apsirengti, kad išryškintų privalumus. Ne veltui žurnalas „People“ pavadino ją stilingiausia žvaigžde.

Beyonce Knowles

Beyonce Knowles

Taigi, jeigu nori tapti grasi  kaip Beyonce privalai turėti keletą dalykų: puikų išlavintą balsą, dideles ambicijas, drąsą, užsispyrimą, šeštą pojūtį madai, išskirtines kūno formas ir… deja… gimti JAV.

Beyonce Knowles

nuotrauka: rapworlds.com

Beyonce Knowles


Komentuok:
*Reklama
DNO