Menu
 
 

Bliss’n’Fashion: Afrikos kaitra

2016 10 20  19:06  |  Aktualijos

Bliss’n’Fashion

Nuotraukos: Bliss’n’Fashion archyvas

Trys plaukų stilistės – Rūta Šmolkaitė, Jelena Bobyr ir Gailė Margevičiūtė, susibūrusios po Bliss’n’Fashion vardu, sako, kad jų darbo stiliui didžiausios įtakos turėjo italų bei prancūzų mokyklos. Ne tik renginiuose, bet ir grožio salone išvien dirbdama komanda kūrė ne vieną šukuosenų šou, dažnai dalyvauja mados ir teatro renginiuose, reklamose, pramoginėse televizijos laidose, kino, įvairių fotosesijų dalyvių įvaizdžio kūrimo projektuose. „Stengiamės paįvairinti, „paįdominti“ savo profesinį gyvenimą, nes tikime, kad mūsų visų galimybės beribės, todėl norime paskatinti ir kitus savo kolegas išlįsti į šviesą ir įkvėpti gryno oro,“ – pasakoja kūrėjos, jau rytoj, kartu su stiliste Karina Leontjeva, stiliaus žaidynėse EXIT TO THE CITY pristatysiančios savo naujausią darbą – ryškią ir nepamirštamą kolekciją „Afrika“.

„Suvokiame, kad slėptis už grožio salono durų, erdvėje, kurioje mus gali rasti tik lankytojai, neįmanoma, nes profesinėje veikloje pritrūks spalvų, gyvybės. Taip pat manome, kad esame reikalingos savo miestui, bendraminčiams, jaunimui, kuris tik pradeda savo profesinę karjerą, meistrams, kurie ieško kūrybinio polėkio,“ – sako stilistės, paklaustos, kas skatina aktyviai dalyvauti kūrybiniuose projektuose, nuo madų šou iki kino, pramoginių TV laidų ar reklamų.

Bliss’n’Fashion - SwO magazine

Laike sustingusios šukuosenos

Vardindama įsimintiniausius projektus, kuriuose teko dalyvauti, Rūta prisimena vienos alkoholinių gėrimų gamintojos reklamos filmavimą prieš šešerius metus. „Užsienio užsakovai sukūrė sunkiai įgyvendinamą užduotį, su kuria visgi labai profesionaliai susidorojome. Reklamą filmavo kelias dienas, iš ilgų plaukų turėjome sukurti vėjo į šoną nupūstos šukuosenos įspūdį. Tos šukuosenos turėjo atrodyti labai natūraliai ir laikytis 10 filmavimo valandų, nes modeliai vaidino sustingusius laike. Žinoma, gyvi žmonės negali išlikti sustingę tokį laiko tarpą, jie ir vaikščiojo, ir valgė, o plaukai turėjo likti tobulos formos. Ir išliko! Neklauskite kaip, nes šiandien tai tapo mūsų maža profesine paslaptimi. Ilgai sukome galvas, kol sugalvojome išeitį, užsakovai liko išties patenkinti.“

Iš Lietuvoje vykstančių renginių pašnekovės nuolat dalyvauja „Mados infekcijoje“, o vienas paskutinių įspūdingų pasirodymų – plaukų stilistų pleneras Vilniaus Rotušėje: „Kūrėme vartotojiškos visuomenės tema: „Pink Floyd“, briliantai, žmonės-robotai…“

„Mūsų tema – Afrika, ir tuo viskas pasakyta. Ko gali tikėtis žiūrovai? Sudegti Afrikos saulėje, nes bus tikrai ir labai AFRO!!! Tad nepamirškite saulės akinių ir apsauginio kremo,“ – anonsuoja Bliss’n’Fashion komanda, su kuria susitiksime jau rytoj, spalio 21 d., menu fabrike LOFTAS, stiliaus žaidynėse EXIT TO THE CITY.


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors