Menu
 
 

Blogerių dvikova: Ashley Madewke prieš Aimee Song

2013 09 25  10:48  |  Įžvalgos

Ashley Madewke prieš Aimee Song

Nuotraukos: blogerių asm.archyvas

Mados savaitėms užpildant visus su mada susijusius puslapius ir tinklaraštininkai, regis, sunkiau kvėpuoja.

Teisingai visus taškus sudėlioti taip, kad nepriekaištingo stiliaus jausmas atrodytų toks pat lengvas kaip ir mirksėjimas, nėra paprasta, tačiau jeigu jau stoji fotoaparatų blykščių teismui – pasiruošk.

Ir taip, šiandien galite įvertinti patys –  kuri blogerė nurungė kurią. Ar tai Los Andžele gyvenanti londonietė Ashley Madekwe, Ring My Bell tinklaraščio savininkė, suderinusi šį minimalistiškai seksualų Three Floor kombinezoną su masyvia auksine grandine ir diržu, Saint Laurent sandalais ir tvarkingu kuoduku, ar Song Of Style veidas Aimee Song, kuri tą pačią savaitę dėvėjo šį vientisą ansamblį su raudonais Oscar Tiye aukštakulniais ir Tiffany & Co klasikiniais papuošalais bei rankine ir atsainiai nuleistais plaukais.

Švarus seksualumas ar neįpareigojanti klasika – kuri mergina atrodė geriau?


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records