Menu
 
 

„Body Shop“ tinklaraštininkų vakarėlis

2014 11 26  19:06  |  Vaizdai

„Body Shop“ tinklaraštininkų vakarėlis

Nuotraukos: organizatorių.

Vakar dieną galima apibraukti Lietuvos mados PR kalendoriuje. Ar tarp jūsų yra socialinės medijos fanių, ištikimybę ir meilę demonstruojančių ne tik drabužiams, kosmetikos gaminiams, bet ir vidiniams grožio ir stiliaus industrijų procesams bei profesionalių įgūdžių tobulinimui? Ką gi, galime pasidžiaugti, kad itin atvirai bendravimui nusiteikę ir atvertu glėbiu vakar savo erdvėse mus pasitiko „Body Shop“ komandos nariai.

Kamantinėjome, kiek tik galėjome – ir sužinojome puikių dalykų. Ar žinojote, kad populiariausios jų priemonės – kūno sviestai? Mūsų komandos favoritai lyg tyčia sutartinai – vanilės kvapo, tačiau pasirodo, kad lietuvės labai mėgsta mangų ir vaisių aromatus. Bet verta atkreipti dėmesį ir į originalesnius derinius. Kanapės? Braziliškas riešutas? Kodėl gi ne! Beje, vienas pirmųjų ir seniausių, iki pat šiandien pasiūloje išsilaikiusių šio tinklo produktų – lengvu muskusu dvelkiantis tualetinis vanduo – pritraukia ne tik į parduotuves užsukančias Lietuvos dizainerius-žvaigždes, bet ir savo pardavimais yra nurungęs „Chanel“ kvepalus.

Tačiau su asortimentu bet kuris iš jūsų susipažinti gali ir taip. Mes norime atskleisti dar kelias detales: pasirodo, kad „Body Shop“ įkūrėja buvo visiška išskirčių atstovė (pavadinkime ją outlier‘e), siekusi ne tik ekonominio pelno, bet ir prasmingos veiklos, darančios pokyčius – kad ir žingsnis po žingsnio. Siekdama iškelti į viešumą ir kalbėti apie AIDS temą, Anglijoje kompanija ėmėsi prezervatyvų dalybos savo klientams. Lietuvoje jie turi produktų, nuo kurių pelno nepasiima sau jokio procento, o kur keliaus lėšos (gyvūnų globai, aplinkosaugai ar kt.), gali nuspręsti netgi patys pirkėjai. Už durų stoviniuojančiam  gruodžio mėnesiui turbūt aktualiausia žinia yra ta, kad ypač platų Kalėdinių dovanų pasirinkimą (nuo milžiniško dydžio Advento kalendorių – suaugusioms mergaitėms! – iki teminių knygų) lydi paramos veikla. „Body Shop“ jau anksčiau prisidėjo prie ne vienos mokyklos įkūrimo, o dabar dovanų rinkinių surinktos lėšos keliaus į fondą, kuris rūpinsis, kad vaikus pasiektų pamokos ir edukaciniai užsiėmimai nepasiturinčiose pasaulio šalyse.


Komentuok:
*Reklama
DNO