Menu
 
 

„Body Talk“ RŽ kolekcija įamžinta muziejuje tarp kino juostų

2014 11 25  12:48  |  Vaizdai

Body Talk

Nuotraukų autorė: Monika Penkutė

Teatro, kino ir TV aktorė Toma Vaškevičiūtė pirmąkart prieš objektyvus debiutavo kaip mados fotosesijos personažas. Vienai dienai modeliu tapusi garsi aktorė persikėlė į improvizuotą retro filmavimo aikštelę su daugybe senoviškų kino kamerų, įsikūrusią Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje.

„Savo naujausios rudens/žiemos kolekcijos fotosesijai ieškojome įdomios, talentingos ir įkvepiančios moters. Auksinio scenos kryžiaus laureatė Toma būtent tokia ir yra – mus sužavėjo jos moteriškumas ir asmenybės paslaptingumas! Džiaugiamės, galėjusios su ja susipažinti artimiau“, – teigia prekės ženklo „Body Talk“ įkūrėjos Rasa Daunoravičienė ir Veta Asipavičė. Jei sekate SwO straipsnius, turbūt pastebėsite, kad kažkas ne taip – abi įkūrėjos ne per seniausiai pakeitė pavardes – SwO sveikinimai šioms jaunoms žmonoms!

Jau beveik dvejus metus veikiantis prekės ženklas „Body Talk“ naujausioje savo kolekcijoje lieka ištikimas vizitine kortele tapusioms glaustinukėms, kurios sudaro kolekcijos pagrindą. Visgi kolekcijoje galima rasti ir naujienų – standaus trikotažo suknelių bei sijonų.

 

„Body Talk“ 2014 m. rudens/žiemos kolekcijos fotosesija

Fotografė: Monika Penkutė

Modelis: Toma Vaškevičiūtė

Vieta: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus


Komentuok:
*Reklama