Menu
 
 

„Burberry“ jau ir Vilnių gali vadinti savo namais

2014 04 01  13:47  |  Įžvalgos

Reklama SwO Live Feed

Burberry Vilniuje

Nuotraukos: SwO ir organizatorių.

Ilgai laukta, Londono pasididžiavimu laikoma mados namų Burberry Prorsum parduotuvė savo didelėmis vitrinomis jau iš tolo kviečia į vidų užeiti vilniečius ir Vilniaus svečius.

Sostinės gyventojai jau visą mėnesį spėjo pasidžiaugti šiuo ikonišku prabangos ženklu, o kovo 27 dieną oficialiame įkurtuvių vakarėlyje 200 išskirtinių svečių su šampano taurėmis rankose galėjo iš arti apžiūrėti Burberry London, Burberry Brit ir Burberry Accessories kolekcijas.

Kokybiškus ir madingus drabužius buvo galima pamatyti ne tik ant pakabų ar manekenų, bet ir išvysti jais vilkinčius garsius Lietuvos žmones: buvusią MTV vedėją Ugnę Skonsmanaitę, aktorių Arną Federavičių, tenisininką Lauryną Grigelį, modelius Agnę Končiūtę bei Smiltę Bagdžiūnę. Susirikusios mados ženklo Burberry gerbėjos rinkosi stilingą bei saugų vakaro įvaizdį – ryškias lūpas, odines striukes, lakuotus juodus aukštakulnius arba atviras basutes, kai kurios, žinoma, nepamiršo ir smėlio spalvos lietpalčių!.. Tik įžengusius svečius pasitiko Burberry Acoustic muzikantai FURS, suteikę vakarui tikro britiško skambesio.

Burberry Vilniuje

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
MO muziejus