Menu
 
 

Būtina turėti: ManoDrabužiai.lt rugpjūčio mados perlai

2013 08 02  10:22  |  Įžvalgos

Rugpjūtis – paskutinis vasaros pasispardymas, tačiau tai nereiškia, kad nebegalime dairytis į vasarinius rūbelius. Drabužių mainų portalas manodrabuziai.lt atrinko tau rugpjūčio mėnesio perliukus, kurie turėtų būti kiekvienos „fashionistos” spintoje.

1. Braletas arba korsetas

Juos matėme visur – nuo Dolce & Gabbana podiumo iki stilingiausių tinklaraštininkų gatvėse. Pats metas išdrįsti pasimatuoti. Prie kelnių aukštu liemeniu ir klasikinio švarkelio toks mini drabužėlis atrodys puikiai!

Braletas arba korsetas

2. Triko

Pakuždėsime, kad vienspalviai triko šią vasarą konkuruoja su griaučių motyvais. Rinkitės skaitmeninę spaudą ar semkitės idėjų iš Kalinkino SS13 kolekcijos, pasirinkusios auksinį griaučių raštą nugaroje.

Triko

3. Kas nors oranžinio

Gaivus citruso pliūpsnis – šios vasaros sinonimas. Žiemą ilgimės, vasarą – mėgaujamės. Be to, tik pagalvokite, kaip oranžinė dailiai atrodys nuotraukose prie ryškių rugpjūčio gamtos spalvų!

Kas nors oranžinio

4. Gėlėti batai

Mes irgi sunkiai prisijaukiname romantiškas gėlėtas sukneles. Tačiau maži mados žaidimai daug įdomesni, kai prie santūraus biuro stiliaus galime priderinti drąsias detales.

Gėlėti batai

5. „Bling bling” papuošalai

Vadinkite kaip norite – karščiausia vasaros tendencija ar duokle kino juostai „Auksinis jaunimas“. Rugpjūtį traukiame iš spintos kerčių visus žibančius vėrinius ir apyrankes.

„Bling bling” papuošalai

6. Geometrinėmis aplikacijomis dekoruota rankinė

Prisižiūrėjus arlekino kostiumų mados savaitėse, apžavėti Marc Jacobs kerų, šią vasarą tik ir žiūrime į spalvų blokus ir visus geometrinius kontrastus.

Geometrinėmis aplikacijomis dekoruota rankinė

7. Odinis sijonas

Taip, gal jis ir pabodęs ir jį turi kiekviena Lietuvos blogerė, tačiau verta į jį pažvelgti kitu kampu. Kodėl auksinio, akį rėžiančio sijono nepriderinus prie ilgo pilko megztinio ar smėlio spalvos marškinių, palikus kyšoti vos kraštelį laukinio spindesio?

Odinis sijonas

8. Pūkuotas megztukas

Kol vėsūs vasaros vakarai primena apie artėjantį rudenį, žvarbstančius pečius išgelbės pūkuotas megztinis. Pats tas koncertams senamiestyje!

Pūkuotas megztukas

9. Balti ilgesni marškiniai

Medvilnė ir linas – medžiagos, kurias malonu nešioti, o marškinėliai tiks ir mamos gimtadieniui, ir siautulingam vakarėliui. Kiškite juos į kelnes, sijonus ir derinkite prie įmantrių kaklo papuošalų.

Balti ilgesni marškiniai

10. Smailianosiai bateliai

Nors nemažai vaikinų burba dėl šios tendencijos, ji kol kas nė nemano trauktis iš lyderių pozicijų. Smailus batų priekis atrodo daug elegantiškiau, nei įprastos balerinos!

Smailianosiai bateliai

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO