Menu
 
 

Būtina turėti: MD rugsėjo stiliaus sąrašas

2013 09 11  16:49  |  Įžvalgos

Drabužių mainų portalas Manodrabuziai.lt iš gausaus savo asortimento atrinko ir sudarė rugsėjo mėnesio drabužių ir aksesuarų must-have sąrašą. Kas vyrauja šį mėnesį? Rudeniški, bet spalvingi tonai ir šilumos užuominos.

1. Juodos spalvos vidutinio dydžio rankinė

Nebe talpinanti visą gyvenimą ir nebe vasarą taip pamilta delninukė. Kompaktiška, patogi rankinė, kurioje apsigyvens knygos, paskaitų užrašai, mylimiausių kvepalų buteliukas ir kiti būtiniausi reikmenys.

Juoda rankinė

Nuotraukos: ManoDrabužiai.lt

2. Plonos medžiagos ilgaauliai batai

Kodėl gi plonos? Nes rudenį galima sau leisti pasistaipyti. Gal ir neatrasite daug pritariančių tokiam stiliukui, tačiau jei jau labai norisi…

Ilgaauliai

3. Masyvus megztinis

Štai čia – geidžiamiausias ne tik rugsėjo, bet ir visos būsimos žiemos atributas! Nesuprantame, kaip anksčiau be jo išsiversdavome…

Masyvus megztinis

4. Maži auskariukai

Visas grožis slypi subtilume. Pamirškite Beyonces auskarus ir darbo dienomis rinkitės tvarkingus kuodelius ar permeskite plaukus į vieną pusę, atidengdamos mažyčius taškelius ausyse.

Maži auskariukai

5. Metalinio atspalvio tamprės

Jei jūsų nelaukia disko stiliaus „cementovkė“ ar kitas pakvaišęs vakarėlis, panaudokite tokį drabužį stilingiems krosams aplink savo rajoną. Juk bėgioti pasipuošus (o dar jei tviskančių kelnių idėją palaiko net sporto mados karalius NIKE, kur kas smagiau, tiesa?

Metalinio atspalvio leginsai

6. Paltukas arba striukė su kailine apykakle

Atrodo, čia gręžiamės į rytus. Militaristinis arba elegantiškas paltas akcentuotu liemeniu – populiariausi pastarųjų metų variantai. Tačiau nepabijokite išbandyti ir sezono tendencijos – išdidintų gabaritų vyriško puspalčio!

Paltukas su apykakle

7. Dekoruotos pirštinaitės

Nenorime, nelaukiame šalčių, tačiau pats metas prisiminti ir šį aksesuarą ir išsirinkti pačias dailiausias pirštines iš parduotuvės lentynos.

Pirštinaitės

8. Šiltas masyvus šalikas arba mova

Ar jūs jau pasiruošę masyviems mezginiams, šiltiems šaliko ratams, juosiantiems kaklą ir tam jaukiam susigūžimui, iškišus nosį anksti ryte pro duris? Mes irgi!

Masyvus šalikas

9. Tamsiai pilkos spalvos drabužiai

Pilka – puikus sprendimas niekad neišlendantiems iš juodų džinsų bei megztinių. Atrodo, metas skaidrinti tamsią dėmę, susikaupusią spintoje.

Tamsiai pilka

10. Zebro kailio raštai

Laukinės katės gražios, tačiau jau banalios – tokį drabužėlį turi net jūsų kaimynė ir jos pusseserė. Išmėginkite zebro dryžius, o jei suderinsite su dar vienu rudenį populiariu raštu – taškučiais – rezultatas išvis bus puikus.

Zebro raštas

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

Goldberg Variations

Julija Jankelaitytė

KRISTINA | SUSTAINABLE FASHION (@krstview)

SwO Street

DNO Records