Menu
 
 

Buvo: „Shopping Nigh Out“, 40 butikų maratonas

2014 10 15  20:51  |  Aktualijos

Shopping Nigh Out

Nuotraukos iš „Uff Square“, „Mados buto“ ir „Balto miško“ archyvų.

Spalio 10 diena (algadienis?) buvo išskirtinė Vilniaus senamiestyje. Kodėl? Einant Didžiąja gatve po darbo retai kada išvysi šviečiančias ir kviečiančias vitrinas vakariniam apsipirkimui, tačiau praėjusį penktadienį stilingų žmonių bangos keliavo nuo vieno butiko durų iki kito – ir taip aplankydamos visas 40 vietų.

Kas mus sužavėjo Shopping Night Oute? Žinoma, visų pirma nuolaidos. Butikai siūlė pigiau įsigyti tiek daiktus iš naujų kolekcijų, tiek vasarą primenančius likučius. Antra – nemokama galimybė išbandyti, koks makiažas ir šukuosenos kam tinka: retas galėjo atsispirti „Uff Square“ kvietimui prisėsti į profesionalaus kirpėjo ar visažisto kėdę. Trečia – muzika: „Uff Square“ ilgiau užsibūti viliojo „PARTY ANIMAL“, o „Mados Butas“ domino praeivius violončelės ir smuiko garsais.

Kas dar? Žinoma, kad konkursai! „Baltas miškas“ organizuotoje stilingų žmonių medžioklėje apdovanojo 4 laiminguosius „Apoteca“, „siLver sands“, „Soulaccess“ ir „Laukės fabrikėlis“ dovanomis.

O kas akį traukė labiausiai? Jaukioje Arklių gatvėje įsikūręs, urban ritmu ir stiliaus žingsniu gyvenantis „Boho Chic“ priėmė menininko Mod Rep instaliaciją „What‘s in fashion next year?“ – graffiti piešinį ant skaidraus didžiulio celofano, iš tolo sukūrusį apipaišytos sienos efektą. Jei nespėjote jos pamatyti, „Boho Chic“ žadėjo ją pakabinti Svencelėje!

Stilingas ruduo ruošia mus šaltajam sezonui – gal jis atrodo nebe toks baisus?

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out

Shopping Nigh Out


Komentuok:
*Reklama
DNO