Menu
 
 

C/Bruerberg by Camilla Bruerberg FW 12/13 (Norvegija)

2012 04 30  09:56  |  Aktualijos

C/Bruerberg by Camilla Bruerberg FW 12/13

Nuotraukos: Darius Gražys/SwO magazine

„C/Bruerberg“ mados namus atstovauja norvegė Camilla Bruerberg. Dizainerė 2008 m. baigė Oslo nacionalinę meno akademiją, o po dviejų metų buvo pripažinta geriausa Oslo mados savaitės debiutante. Dizainerės kolekcijos ir bendradarbiavimas su įvairiomis Norvegijos grupėmis (tarp kurių yra ir gerai žinomi „Röyksopp”) pelnė kelis tarptautinius dizaino apdovanojimus.

Įkvėpimo Camilla Bruerberg semiasi tiek iš tradicinių dirbinių, tiek ir šiuolaikinės visuomenės kūrinių. Dizainerė daugiausia kuria vyrams. Ji nepaprastai domisi mezginiais, jų santykiu su kūnu. Platūs, stori mezginiai tarsi meta iššūkį įprastai vyriškai aprangai, kviečia apsvarstyti pačią vyriškumo sampratą.

„Šią kolekciją vyrams įkvėpė nostalgija vaikystei, kurioje pinasi žaismingas gamtos elementų ir gyvenimo mieste kontrastas. Tai atsispindi kolekcijos deriniuose – rankų darbo audiniuose, senuose ir moderniuose motyvuose, raštuose, mezginiuose. Kolekcija kūriau jaunatviškiems vyrams, todėl joje dominuoja šviesių rudens rytų spalvos. Tekstūroje galima pajusti smėlio smiltelių rupumą, o šen bei ten užtiksite metalo atspalvių“, – pasakoja dizainerė.

Fotografas: Darius Gražys

Nuotraukos: www.swo.lt (© SwO magazine)


Komentuok:
*Reklama