Menu
 
 

Charlotte Free – naujasis „MAYBELLINE NEW YORK“ veidas

2012 06 27  07:24  |  Aktualijos

Niujorkas, 2012 m. balandžio 25 d. –„Maybelline New York“ paskelbė pasirašę sutartį su kylančia podiumų žvaigžde Charlotte Free, papildysiančia įspūdingą šio prekės ženklo atstovių sąrašą, kuriame iki šiol puikavosi Christy Turlington, Julia Stegner, Erin Wasson, Kemp Muhl, Shu-Pei Qin ir Emily DiDonato.

Charlotte Free – naujasis  „MAYBELLINE NEW YORK“ veidas

Charlotte – žinoma dėl savo ryškiai rožinių plaukų, švelnių bruožų ir savimi pasitikinčio, iššaukiančio, įžūlaus įvaizdžio – yra naujausias mados pasaulio atradimas. Jos retas grožis ir stipri, nepriklausoma asmenybė tobulai atspindi „Maybelline New York“ filosofiją.

„Charlotte – naujos kartos gražuolė. Ji nepaprastai energinga ir pasižymi netradiciniu stiliumi. Spontaniška, savimi pasitikinti ir įžūli Charlotte tobulai įkūnija „Maybelline New York“ moterį,“ – savo pasirinkimą giria Damienas Bertrandas, „Maybelline New York“ prezidentas.

„Labai džiaugiuosi tapusi naujuoju „Maybelline New York“ veidu. Man garbė atstovauti šį ikonišką prekės ženklą – išsipildė mano svajonė,“ – sako pati Charlotte.

Kilusi iš Los Andželo Charlotte buvo pastebėta 2010-aisiais, kai žaidė video žaidimus vietiniame parduotuvių pasaže. Nuo tada Charlotte vaikšto podiumais, pristatinėdama „Marchesa“, „Vivienne Westwood Red Label“, „Richard Chai“ ir „Jeremy Scott“ kolekcijas. Įsimintini jos pasirodymai pavertė ją vienu iš geidžiamiausių modelių.

Charlotte Free – naujasis  „MAYBELLINE NEW YORK“ veidas

Charlotte yra dalyvavusi „Uniqlo“, „Edun“ ir „7 for All Mankind“ kampanijose, sužibėjusi amerikietiškojo ir britiškojo žurnalų Vogue, Purple, 10 Magazine, Dazed & Confused ir V Magazine fotosesijose, puošusi žurnalų Wonderland ir French viršelius. Vos po dviejų sezonų mados versle ji jau dirbo su žymiausiais pasaulio fotografais: Terry’iu Richardsonu, Ryanu McGinley’iu, Craigu McDeanu ir Hedi Sliman’u.  Charlotte vertinama ir už savo novatorišką asmeninį stilių, jos nuotraukos nuolatos mirga įvairių šalių gatvės stiliaus tinklaraščiuose.

Charlotte debiutas „Maybelline New York“ prasidės šią vasarą nuo TV kampanijos, pristatančios naujuosius lūpų dažus „Color Sensational The Popsticks“.

CHARLOTTE FREE: KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

APIE MADĄ

Ar visuomet domėjaisi mada?

Mada iš tiesų visada mane traukė, visada žinojau, kas man patinka. Mada – puikus saviraiškos būdas. Kai buvau maža, valandų valandas piešdavau neįtikėtinus drabužius, svajodama kada nors juos pasisiūti. Vis dar mokausi pažinti madą, bet pradedu vertinti ją kaip meno rūšį.

Kaip apibūdintum savo aprangos stilių?

Vienu žodžiu: eklektika. Mane įkvepia įvairiausi dalykai. Mėgstu netradiciškai mąstančius dizainerius, kurie nepaklusta vyraujančioms tendencijoms.

Iš kur semiesi įkvėpimo?

Tiesiog imu ir dėviu tai, kas patinka. Labiausiai mane įkvepia atsiminimai, jausmai, muzika ir mylimieji.

Kas tau suteikia pasitikėjimo savimi modelio darbe ir gyvenime?

Kai kas nors pasako, kad aš juos įkvėpiau padaryti ką nors tokio, ko jie šiaip nebūtų darę, pasijuntu iš tiesų turinti galių.

APIE GROŽĮ

Kaip apibrėžtum „grožį“? Kas daro moterį gražią?

Žvelgdama į žmogų visada pastebiu jo vidinį grožį. Žaviuosi moterimis, kurios taip pasitiki savimi, jog jų drąsa tiesiog spinduliuoja pro odą. Jei pati tiki savo grožiu, visiems kitiems beliks tik pritarti.

Ar turi grožio ikoną – moterį, kuri tave įkvepia?

Tai bet kuri moteris, kuriai pakako ryžto nuveikti ką nors drąsaus ar netradicinio.

APIE „MAYBELLINE NEW YORK“

Ką reiškia būti „Maybelline New York“ veidu?

Man garbė atstovauti šį ikonišką prekės ženklą – išsipildė mano svajonė.

Koks pirmasis tavo naudotas „Maybelline New York“ produktas?

Blakstienų tušas „The Great Lash“, kai buvau kokių 6-erių. Užsitepiau jį per Helovyną, bet pamenu, kaip didžiavausi savo blakstienomis. Norėjau visą laiką juo dažytis.

Ar turi mėgstamiausią „Maybelline New York“ produktą?

Be abejo – tai blakstienų tušas! Visi žino, kad „Maybelline New York“ gamina geriausius! Turiu skirtingus tušus skirtingiems įvaizdžiams. „The Great Lash“ idealiai tinka klasikiniam, paprastam makiažui. O kai noriu atrodyti lyg su dirbtinėmis blakstienomis, renkuosi „The Falsies“. Dar mėgstu sultingas naujųjų lūpų dažų „Popsticks“ spalvas ir ryškiai mėlynus šešėlius „Color Tattoo“.

APIE NIUJORKĄ IR MĖGSTAMIAUSIAS JO VIETAS

Ką tau reiškia Niujorkas?

Tai tarsi kita planeta. Man patinka, kad į jį turiu skristi lėktuvu; tas pats, lyg keliaučiau į Mėnulį. Po Kalifornijos Niujorkas – geriausia vieta gyventi.

Kokiose Niujorko parduotuvėse mėgsti pirkti drabužius ir kodėl?

Neturiu vienos pamėgtos parduotuvės, apsipirkinėju kur papuola. Mėgstu pasisukinėti įvairiose parduotuvėse – ir brangiose, ir pigiose. Tarp dažniausiai lankomų galiu paminėti „Trash & Vaudeville“, „Andy’s Cheepee’s“, „Search & Destroy“, „Topshop“, „Opening Ceremony“ ir „No. 6“.

Charlotte Free – naujasis  „MAYBELLINE NEW YORK“ veidas

Kokie tavo mėgstamiausi Niujorko restoranai ir kodėl?

Dievinu picą. Viena iš mano mėgstamiausių vietų pavalgyti – „Famous Ben’s Pizza“ Soho rajone.

Kokiose Niujorko vietose mėgsti ilsėtis?

Kad tik būtų žalumos ir medžių: parkuose, botanikos soduose ir netgi Bronkso zoologijos sode. Vasarą mėgstu vaikštinėti po naktinį Niujorką.

Kaip leidi savo laisvalaikį?

Mėgstu leistis į nuotykius… Vienas iš mano mėgstamiausių užsiėmimų – aplankyti nematytas vietas. Kai būnu Los Andžele, mudu su draugu tiesiog sėdame į mašiną ir  visai dienai išvažiuojame kur nors, kur dar niekada nesame buvę.

Ar tave galima rasti socialiniuose tinkluose – „Facebook“, „Twitter“?

Mėgstu kartais įlįsti į „Facebooką“ ir pabendrauti su visais tais žmonėmis, kuriuos įkvepia mano veikla. Jų atsiliepimai paglosto man širdį. Džiaugiuosi galėdama susidraugauti su tais, kurie nori mane pažinti. Socialiniai tinklai tikrai padėjo sutikti labai mielų ir talentingų žmonių.

Be ko negalėtum gyventi?

Be savo šeimos ir augintinių.

Kokia tavo mėgstamiausia spalva?

Nuo tada, kai išmokau kalbėti, mano mėgstamiausia – žalia. Ji man primena gamtą.

Kur norėtum nukeliauti?

Į atogrąžų mišką.


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors