Menu
 
 

„Chronos boutique“ pristatyti laikrodžiai džentelmenams

2014 11 14  13:55  |  Vaizdai

„Chronos boutique“-  džentelmeniškas vakaras

Nuotraukos: organizatorių.

Ketvirtadienio vakarą laikrodžių salone „Chronos boutique“ vyko džentelmeniškas vakaras.

Į renginį atvykę kviestiniai svečiai dalyvavo diskusijoje apie modernaus džentelmeno įvaizdį ir bene svarbiausią jo aksesuarą – laikrodį. Ketvirtadienio vakarą džentelmeniškoje draugijoje praleido protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka, lenktynininkas Benediktas Vanagas, drabužių dizaineris Seržas Gandžumianas, iliuzionistas Mantas Wizard, baleto primarijus Nerijus Juška, koučingo specialistas Darius Čibonis, Europos centro golfo klubo vadovas Mindaugas Glinskis ir kiti. Renginį vedė žinomas futbolo arbitras Vytenis Kazlauskas, visiems pristatęs naująjį portalą apie laikrodžius www.chronos.lt.

Vakaro svečiai aktyviai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje apie laikrodžius, kurią paruošė vakaro šeimininkas, vienas iš „Koliz Group“ steigėjų – Aleksandras Žvirzdinas. Renginio dalyviai taip pat galėjo apžiūrėti naują „Vostok Europe“ laikrodžių, su mechaninio chronografo mechanizmu, liniją, kurių dizainas sukurtas pagal didžiausią pasaulyje lėktuvą „AN-225 Mriya“. Taip pat džentelmenų dėmesį traukė specialiai šiam renginiui parinkta dizainerio S.Gandžumiano sukurtų aksesuarų – kaklaraiščių bei peteliškių ekspozicija.

Antroje vakaro dalyje vyrai dalyvavo viskio „Chivas“ degustacijoje, kurią vedė stipriųjų gėrimų žinovas Linas Starkus.  Būtent viskio taurelė ir tapo iliuzionisto M.Wizard atlikto triuko pagrindine detale.

Renginio akimirkos – galerijoje:


Komentuok:
*Reklama