Menu
 
 

„Contemporary?“

2016 06 29  19:48  |  Aktualijos

Feel-Link - Menų spaustuvės

Nuotraukos: menuspaustuve.lt

Sezonas Šiltadaržio gatvėje baigėsi, tačiau gastrolių metas dar tik prasideda. Šokėjai pradedą itin intensyvias vasaros gastroles, tad „Menų spaustuvės“ šokio spektaklius žiūrovai užsienyje galės išvysti dažnai ir įvairiose pasaulio vietose.

Šokio spektaklis „Contemporary?“ Birželio 30 – Liepos 3 dienomis bus pristatytas Neapolyje (Italija). Šokėjai pasirodys išskirtinio koncepto festivalyje „ALTOFest 2016.“ Viena pagrindinių festivalio idėjų – perkeliant pasirodymus į netradicines erdves, kurti naują santykį tarp kūrėjų ir žiūrovų, išlaisvinti meną iš parodomojo formato ir vietoje to atrasti naują artistų ir žiūrovų socializaciją. Sekant šia idėja, iš viso keturis kartus Italijoje rodomas „Contemporary?“, bus pristatytas dviejose netradicinėse erdvėse. Pirmiausia spektaklis bus pristatytas Neapolio oro uoste ir tris kartus parodytas The Riot Studio erdvėse.

Gatvės šokio spektaklio „Feel Link“ kūrėjai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė pirmą kartą išvyksta į tokias intensyvias gastroles – Liepos 10 – 20 dienomis jie pasirodys trijuose Prancūzijos regionuose. Šokio, cirko ir teatro trupių turų Prancūzijoje organizatorė CCAS šokio spektakliui „Feel Link“ suorganizavo pasirodymų net 10 – tyje miestelių.

Šokio spektaklis „Contemporary"

Nuotrauka: D.Matvejevas

 „Contemporary?“ ir „Feel Link“ spektaklių šokėjai taip pat pasirodys viename didžiausių meno festivalių pasaulyje – Edinburgo „Fringe“. Tai – jau antrosios „Menų spaustuvės“ šokėjų gastrolės šiame festivalyje, tačiau šiemet jų šokio spektakliai bus rodomi vienose svarbiausių festivalio erdvių  – „ZOO, The Sanctuary“  ir „ZOO Southside“.

Gastrolių grafikus galite pasižiūrėti ČIA.


Komentuok:
*Reklama
DNO