Menu
 
 

Dar vienas ryškus „H&M“ veidas – Katy Perry

2015 07 20  19:46  |  Aktualijos

Dar vienas ryškus „H&M“ veidas – Katy Perry

H&M pasidalinta pirmoji užkulisių nuotrauka.

Pop kultūros ikona, dainininkė Katy Perry tapo šių metų greitos mados tinklo „H&M“ šventinės kampanijos veidu.Katy pasirodys pasaulinėje televizijos bei spaudos kampanijoje lapkričio mėnesį.

„Esame be galo laimingi, kad Katy Perry prisijungė prie šių metų šventinės kampanijos. Mylime viską, kas susiję su Katy – pradedant jos nuostabiu talentu bei energija, ir baigiant jos žaismingu asmeniniu stiliumi“, – sako Pernilla Wohlfahrt, „H&M“ dizaino skyriaus vadovė.

„Viena iš pirmųjų vietų, kur pradėjau kurti savo asmeninį stilių, buvo „H&M“ parduotuvė. Bėgant metams ir toliau papildau savo spintą puikiais „H&M“ gaminiais. Dievinu šventinį sezoną, nes galiu puoštis jaukiais, mielais drabužiais, kurių „H&M“ gali sau rasti kiekvienas. Nekantrauju visam pasauliui parodyti, ką sukūrėme kartu su Jonas Åkerlund bei Dan Jackson”, – sako Katy Perry.

Katy Perry yra tarptautinė muzikos pasaulio žvaigždė, tapusi pirmąja atlikėja istorijoje, kurios muzika internetu buvo parsisiųsta daugiau nei 75 milijonus kartų, o sekėjų socialiniame tinkle „Twitter“ žvaigždė turi jau daugiau nei 72 milijonus. Ji vienintelė moteriškos lyties atlikėja, kurios penkios dainos iš to paties albumo („California Gurls”, „Teenage Dream”, „Firework”, „E.T.” bei „Last Friday Night”) „Billboard“ populiariausiųjų sąraše pasiekė pirmąją vietą, ir vienintelė atlikėja pasaulyje šiuo metu, kurios dviejų dainų („Roar” bei „Dark Horse”) vaizdo klipų peržiūrų skaičius „Vevo“ kanale perkopė 1 milijardą. Šiuo metu ji keliauja po pasaulį su savo koncertiniu turu „Prismatic World Tour“ bei lanko šalis Europoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje.

Kaip manote, ar Katy Perry puikiai įkūnys „H&M“ šventinę nuotaiką?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO