Menu
 
 

Dominykas Sidorovas, Kazimieras Brazdžiūnas – „Apmatai“

2019 01 29  18:26  |  Aktualijos

Du menininkai – Kazimieras ir Dominykas, kūrybos ir diskusijų procese, tarsi veikiami „Doplerio efekto“, pristato sukauptus savo kūrinių eskizus.

Paveikslų idėjos ar vystymosi stadijos, fiksacijos metu, įgauna kitokį svorį ir prasmę. Menininkai pateikia du skirtingus mąstymo būdus, kurie atsiskleidžia piešiant – ieškant pozicijos ar tiesiog skaidrios minties. Užuomazgos, per kurias įžvelgti matyti dvi skirtingas prieigas prie meno kūrinio. Grafiška linija ar antspaudą primenantis ženklas, selekcijos metu, tampa turinio bei vaizdo parceliavimą atspindinčiu indeksu, artefakto suradimu ar jo sukūrimu.

Apmatai

Apmatai ©

Nuotaikų amplitudės, skalės ir keverzonės! Obsesiškai žymimi, nusavinti, transformuoti ir paskirtį pakeitę artefaktai. Dviejų menininkų pateikiamos skirtingos paveikslo užuomazgos atkreipia dėmesį ne į galutinį, neginčijamą meno kūrinį, o į aplink jį esančius neapibrėžtus dėmenis.

Tokiu būdu eskizas tampa pagrindiniu objektu parodoje.

Dominykas Sidorovas, Kazimieras Brazdžiūnas

Apmatai ©

Dominykas Sidorovas, Kazimieras Brazdžiūnas

Apmatai ©

Dominykas Sidorovas (g.1993) ir Kazimieras Brazdžiūnas (g. 1991) baigė tapybos studijas Vilniaus dailės akademijoje, gyvena ir kuria Vilniuje, kūryboje tiria rutinos, fragmentualumo ir procesualumo temas.

Parodos atidarymas: vasario 5  d. 18 val.

Parodos laikas: vasario 5 -16 d.


Komentuok:
*Reklama