Menu
 
 

E. Jennings prieš Fergie projektą prisimena susitikimą su „Black Eyed Peas“

2012 11 15  15:17  |  Aktualijos

Po ilgo laiko jau šį penktadienį menų fabrike „Loftas“ įvyks specialus „Tabami“ projektas „Tabami goes Fergie“ kartu su Erica Jennings, Victoru Diavara, Viliumi Alesiumi ir visu gyvai grojančiu „Tabami Live Band“.

„Fergie dainos užvedančios, tačiau tai tikrai ne operų arijos, todėl jas atlikti man tikrai nėra sudėtinga“ – po „Tabami goes Fergie“ repeticijos su muzikantais įspūdžiais dalinosi Erica Jennings, – „Džiaugiuosi, kad dėka mano studijų ir vokalo pamokų dabar galiu išdainuoti pačių įvairiausių žanrų kūrinius“.

Erica Jennings

Erica kartu su „Skamp“ apšildė prieš septynerius metus Lietuvoje koncertavusią grupę „Black Eyed Peas“ su Fergie priešaky.

„Po koncerto 2005 m. mes dar ilgai linksminomės su „Black Eyed Peas“. Galiu pasakyti, kad jie yra labai šilti, atsipalaidavę ir draugiški žmonės. Manau, kad „Skamp“ ir „Black Eyed Peas“ kažkuo panašios grupės – vaikinai ir mergina, stilių miksavimas, netgi dainų temos dažnai sutampa“, – pasakoja E. Jennings.

Taip pat Erica užsimena, kad jie su vienu iš „Black Eyed Peas“ narių dar kone metus bendravo ir po amerikiečių išvykimo iš Lietuvos.

„Tabami goes Fergie“ projekte jau šį penktadienį „Lofte“ žiūrovai išgirs žymiausias seksualiosios amerikiečių atlikėjos Fergie ir daugybę muzikinių apdovanojimų visame pasaulyje susišlavusios grupės „Black Eyed Peas“ dainas.

Be to, publiką linksmins ir šokdins ne tik muzikantai, bet ir visa „Show Makers akademijos“ komanda.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records