Menu
 
 

Emporio Armani 2016 SS kolekcija

2015 10 05  23:01  |  Aktualijos

Lengvas, švelnus brizas. Silpnas vėjas, judinantis linijas ir šešėlius. Naujoje Emporio Armani kolekcijoje vyrauja subtilus kasdieniškumas, kuris kuria tokį lengvą spontaniškumo įspūdį, tarsi rankos judesys, rišantis šilkinį šaliką. Ant podiumo pasirodo nauja Emporio Armani moteris, atrandanti naują savo stilių ir manieras, kiekvieną drabužių derinį pasitelkianti nuotaikai išreikšti. Ji nutolsta nuo klasikinio vyriška-moteriška siluetų žaidimo ir atranda naują būdą atrodyti elegantiškai bei rafinuotai.

Emporio Armani 2016 SS kolekcija

Nuotraukos: Emporio Armani archyvas

Siluetai primena tekantį vandenį ir atrodo tarsi nepaliečiami. Moteris rodo savo kojas, bet jas išryškina ne nuogumas, o keli perregimi audinio sluoksniai. Maži švarkeliai yra derinami su Bermuda ir trumpais nukirptais šortais, vyriško tipo paltais, taip pat pasirodo klasikinio švarko ir cigaretės formos kelnių deriniai. Formos lengvos it oras – didžioji dalis kelnių platėjančios ir nukirptos ties čiurna. Palaidinės, švarkai ir suknelės akcentuojami asimetriškais kirpimais, sukuriančiais judesio įspūdį. Vakarui skirta apranga sudaryta iš daugelio skirtingų ilgų ir persiklojančių sluoksnių, kurie dekoruoti aplikacijomis, gėlių, šakų, žiedlapių formos karpiniais. Audiniai standūs, bet tuo pačiu ir lengvi: tai muslinas, organza, neoprenas.

Spalvų paletė apima spektrą nuo urbanistinių pilkų ir blankių tonų iki ryškių, tarsi saulės išdegintų rožinės, cinamono, persiko. Kolekcijai energijos ir griežtumo priduoda spindintys rožinio metalo akcentai.

Aksesuarai kolekcijai suteikia kelionių nuotaiką: modeliai ant podiumo pristatė didelius ir mažus boulingo krepšius, kuprines, suraukiamus krepšius ir aulinukus nukirpta nosele.

Emporio Armani 2016 SS kolekcija

Visa kolekcija – galerijoje:


Komentuok:
*Reklama
DNO