Menu
 
 

Evan Rachel Wood prieš Shakira

2010 04 22  17:52  |  Įžvalgos

Šį kartą kovoje dalyvaus Evan Rachel Wood bei Shakira. Jeigu imsime ir nagrinėsime atskiras Evan Rachel Wood dalis, tai  rezultatas išties neblogas išeitų. Gražūs aukštakulniai, miela delninukė, sutvarkyti  nagučiai ir visa kita, tačiau vertinsime bendrą vaizdą. Taigi rezultatas nekoks.

Jeigu nekreipsime dėmesio į Shakiros apatinę dalį ( kojos ir batai), tada turėčiau pripažinti, jog ji atrodo išties žavingai. Gucci suknelė akivaizdžiai Shakirai tinka labiau negu Rachel… Mokslinių tyrimų pagalba buvo įrodyta, kad skirtingos smegenų dalys atsakingos už skirtingas žmogaus organizmo funkcijas. Tik  įdomu, kurią smegenų dalį naudojo apsivilkusi ir priderinusi šukuoseną bei makiažą ir kuria smegenų dalimi naudojosi, kai apsimovė močiutės pėdkelnes ir praeito dešimtmečio batus? Išties labai smalsu…

Evan Rachel Wood prieš Shakira@ SwO

Nuotrauka: barfitoarea.ro


Komentuok:
 • Lina says:

  Seip tai abi atrodo neytin graziai! Del smegenu dalies tai gerai parasyta:)

 • Rachel says:

  as uz Rachel. Negaliu shakiros pakesti! Jinai man visada baisiai atrodo

 • goda says:

  andžela, priešpaskutiniam sakiny be galo nusišnekėjai.
  mada eina ratu (o ypač 21ajame amžiuje), kai kažko naujo ne itin atrandama, o semiamasi įdėjų iš jau primirštų laikmečių, tad šiandieną visų engiamas ‘močiutės pėdkelnes’ galbūt jau rytoj nešios pusė moterų. siauras Tavo požiūris pačią mados sąvoką ir perskaičius išsyk atrodai labai netgi vidutiniško mentaliteto žmogus. venk tokios bukos/absurdiškos kritikos, nes pagrįstumo joje anei jokio.

 • anzela says:

  Na matau pas tave siauras netik požiūris:)) su mada viskas tvarkoje, pedkelnės yra pedkelnės. Reik mokėt derint:)Tam ir skirti šitie žodžiai. Goda, tikriausiai pas tave mentalitėtas ne tai kad vidutiniškas, sakyčiau 0,4 iš 10 balų:D Tau pasiūlymas būtų: Venk tokių bukų/absurdiškų komentarų.
  O dėl močiūtės pedkelnių ir 21 amžiaus viskas tvarkoje niekas nieko nekritikuoja, jei būtų vietoje ir laiku. Prie šitos suknelės kad ir kaip norėtum apatinė dalis nedera:))
  Jei nesupratai posto, tai skaityk tol, kol suprasi:)))

 • Vinis says:

  :DDDDDD

 • Marija says:

  Anzela, manau galima buvo paaiskinti svelniau Godai. Butu supratusi, kad netaip suprato:)) Ziauriai uzstumei:) Tiksliau ziauriai atsakei i jos komentara:)))

 • Lina says:

  TAIP ir reikia:) Saunuole. Kita karta pries rasydama bukai/absurdiska komentara gerai pagalvos:)))

 • freaky says:

  “nekreipsime demesio i Shakiros apatine dali (P.S kojos ir batai)”
  nesupratau “P.S ” …

 • anzela says:

  P.S. lotyniškai reiškia – post skriptum. Lietuviškai tai turėtų skambėti – po rašto. DAŽNIAUSIAI naudojamas teksto pabaigojė, kai parašai viską ir gale prisimeni, kad pamiršai kažką paminėti, tai rašai P.S. ir tą ką pamiršai.( Aš jį parašiau sakinio viduryje tam, kad pabrėžti esminę nederančią prie suknelės dalį).:)

 • freaky says:

  Post sckriptum,naudojamas po teksto pabaigos, o ne viduryje sakinio 🙂 tas “(P.S kojos ir batai)” isvis ne vietoje 🙂

 • Anzela says:

  Perskaityk komentara dar karta. Isvis net paryskynau zodi Dazniausiai… kad daeitu:))Ir parasiau kodel sakinio viduryje:)))D

 • Lina says:

  Seip, galvojau, galima butu ta p.s isimti ir visi butu laimingi ir patenkinti:))

 • anzela says:

  Gal taip ir padarysiu:) ACIU Lina:))

 • goda says:

  andžel,

  ‘pedkelnės yra pedkelnės’ – šitam teiginy slypi DAR kokia nors gilesnė mintis, kurios neįkirtau? nes jeigu rašai ir neabejotinai teigi, kad čia jos netinka, tada turi tvirtai save argumentuoti, o tai, kad čia yra praeito (visgi pagalvok, ar tikrai praeito?) dešimtmečio batai – nėra argumentas, pripažinki. jei jauti, kad nesugebi tinkamai argumentuoti, tai bent paliki vietos skaitytojų interpretacijoms, o ne taip kvailai rėžk, kad ‘aš, andžela, sakau, kad čia netinka šitos pėdkelnės ir mano nuomonė svarbiausia.’
  http://www.youtube.com/watch?v=nsJBTHkcR1Y
  nematai paralelės tarp savęs ir to dešiniojo bičo? (:

  ‘tikriausiai pas tave mentalitėtas ne tai kad vidutiniškas, sakyčiau 0,4 iš 10 balų’ – mentalitetas manas ne dešimt iš dešimt, ale bent žodį ‘mentalitetas’ teisingai sugebu suregzt. geriausia gynyba – puolimas, sakai? bet kad nepuoliau, draugiškai patariau.

  ‘venk tokių bukų/absurdiškų komentarų’ – neprivalau nieko vengti komentuodama, nes rašau šitat vienintelei Tau (nors ir publikuoju viešai), o Tu rašai plačiosioms masėms (taip ‘močiutpėdkelniškai’ pakritikuoti galit ir kikendamos su bičiule, o čia gal kažką vertingesnio parašyki, jei išmanai), tad negali bet ko, kas ateina į galvą taukšt. šitat ir buvo mano pirmojo posto pagrindinis akcentas.

  nesmagu kibt prie kiekvieno Tavojo sakinio, bet nemoki priimti kritikos. pakritikavau kaip šališkas skaitytojas su intencija, kad kitąsyk, kai rašysi, parašytumei geriau. o kritikuojančių bus… – tai nejaugi dabar sustingsi lyg nepajudinama uola? nesi profesionalė, tobulėt yra kur. siūlau nuomones priimt išskėstom rankom ir atsirankiot, kas naudinga pačiai, kas ne. tad apsieikim be asmeniškumų, gerai?

  + savo komentare buvau neutrali ir nei palaikiau tąsias pėdkelnes, nei smerkiau.

  ‘Jei nesupratai posto, tai skaityk tol, kol suprasi:)))’ – klysti – ne skaitytojai turi verstis per galvas ir derintis prie Tavęs, o Tu prie jų. ir jei dirbi žurnale (už kurį, akivaizdu, dar ir pinigą gauni nemažą), automatiškai esi žurnalistė, o geras žurnalistas niekada neturės aiškintis, kodėl parašė vienaip ar kitaip, nes jis išsyk parašys gerai ir suprantamai. o ir šiaip, atmeni posakį? klientas visada teisus. 😉

 • anzela says:

  1. Ačiū, kad perskaitei:)) dar kartą:D
  2. Nematau paralelės:))
  3.Čia buvo atsakymas į tavo komentarus:) aš draugiškai atsakiau:)
  4. Dėl kritikos labai ačiū:) Tobulėju:) ir man patinka kritika:) kai ji protinga:)
  5. Stengsimes labiau negu iki šiol:))

 • Simona says:

  Aš nesuprantu, Goda. Taigi viskas aiškiai parašyta:) Kas tau čia neaiskaus buvo? Čia prikolas, ir viskas visiem aišku. Močiūtės pedkelnės ir t.t Tai , kad tavo komentarai, visiškai ne į temą. Gerai, kad tuom šitas ir baigsis. Nes Anžela davė tau kelio:)) Durniui kelia:)

 • Lina says:

  Šeip dėl kritikos:) Čia Godai, kaip manai, jei Anzela nepriimtų jos ar netrintų tavo komentarų:)))kaip matai čia netrinami komentarai:)Tad, don’t be stupid!

 • Ugne says:

  Goda, na jau tikrai, gana nusišnekėt. Tau vienai nieko neaišku, ir kabinėjies prie kiekvieno žodžio:))sexo trukumas??? eik pailsek!

 • mociute be pedkelniu says:

  Hmm.. Kas cia per gincai? :O Autorius turi teise i savo nuomone, kaip ir skaitytojas. Tad autorius gali rasyti kaip jam atrodo, o skaitytojas sutikti arba nesutikti. Tame ir visas grozis. Manau geras zenklas, jei autorius gauna neigiamos kritikos, reiskia skaitytojas neabejingas, o ir autorius ne pilka mase. Blogiau, kai nera komentaru arba jie tik geri (nes tai gali reiksti, kad tik draugai skaito tavo rasliavas). 😀 😀
  Beje, sitas sakinys visai nedera prie kritikos, cia zmogaus zeminimas: “siauras Tavo požiūris pačią mados sąvoką ir perskaičius išsyk atrodai labai netgi vidutiniško mentaliteto žmogus. venk tokios bukos/absurdiškos kritikos, nes pagrįstumo joje anei jokio”. Ir visai nesisieja su isvada: “draugiškai patariau”. 😀 😀

 • goda says:

  ai oi, kokia andželos kariauna išlindo. šmaikštu.

  ‘čia prikolas, ir viskas visiem aišku.’ – kodėl, sakykit, tada neužsivadinot Prikolas Magazine? būtų dar aiškiau, be išlygų! ;D

  lina, in your face. (:
  mandagių ir politiškai korektiškų komentarų trynimas ko gero reikštų kraštutinumą, jog čia viešpatauja absoliutinė monarchija, o dabar ne karo metas, tad nekeliaklupsčiausiu, jog manuosius palikote.

  simona, sakai, jog man, durniui, ji davė kelią? sveikintina. žinai, galbūt aš neteisi, galbūt ji, ir tai nepadaro nė vienos iš mūsų durnėmis, nes visa yra reliatyvu. tiesiog… komentarai – tiktai viena iš diskusijos formų vardan šviesaus swo rytojaus, ir tiek.

  peace, dude.

 • Lina says:

  Kokia kariauną dar?:))Tiesiog tu nusibodai visiem jaučiu su savo nesamonėm:)) idiotė!

 • Simona says:

  Mociūtė be pedkelniu:)) su išvada nesisėja Godos pasakymai, nes jai buvo atsakkyta į jos tokį komentarą:D ir gana žiauriai:D tad ir nesisėja:))

 • mociute be pedkelniu says:

  O as tai negaliu suprasti ar cia tokios aistros del Shakiros ar del Anzelos? 😀 Gal Goda yra didziule Shakiros fane ir toks autores pasakimas ja labai uzgavo? Arba Godai nusispjaut i Shakira, bet ji nemegsta kazkodel autores? Galiu nuraminti, Shakira del to, kad uzsidejo mociutes pedkelnes savo milionu ir populiarumo tikrai nepraras, o autore del siu komentaru (nes kritika tai nevadinciau) uzdirbs tik daugiau milionu ir taps zymia visame pasaulyje, tada ateis pas Shakira ir pasakys jai: nusiimk tas baisias mociutes pedkelnes! Ir Shakira nusiims ir tas pedkelnes pardavines aukcione uz milionus doleriu. Ir as jas nusipirksiu, nes tai mano pedkelnes. 😀 😀

 • Vinis says:

  Nuuu mergaites pavarot :DDDD

 • Anzela says:

  😀 gera istorija:)~

 • Ne says:

  Seip tai shakira savo populiaruma jau prarado:) ir isvis jinai man labai nepatinka, tad balsuoju uz Rachel!

 • ji says:

  stebėtina, kokie buki žmonės gali būti.

 • MARINA says:

  kuria prasme buki?

 • goda says:

  man nusispjaut tiek ant tos shakiros, tiek ant autorės kaip atskirų individų, močiut be pėdkelnių. gi kaip sakiau – ne pačiai autorei reiškiau nepasitenkinimą, o autorės rašliavai, nes didžiulis skirtumas yra tarp kūrėjo ir jojo kūrinio. kūrėjas nebent kaip laidinininkas gali būti.

  lina, nu ačiū širdingai už tokį epitetą. ;D
  tiktai nevaidinki čia kankinės. jei nusibodau, tai neskaityki, ką.
  o aš čia smaginuos visai, žinok – parašau ir laukiu jūs reakcijos. nieko toks laiko prastūmimas. ;D

  simona, tikrai kad nesisėja. gal sėklos prastos. (:

  o šiaip taigi atsipalaiduokit – pavasaris ir visa kita.
  metas vasariškų suknelių keliaut ieškot.

 • Maja says:

  Mes atsipalaidave:)) Suknelių reikia, tai jau tikrai:)

 • Lina says:

  Goda nėra uz ka!

 • PMS says:

  Ka merginos PMS? 😀

 • freaky says:

  PMS ar MS, bet P.S. NERA!!! valio 🙂

 • Simona says:

  Gal kažkam ir PMS, pvz Godai:)


*Reklama
DNO