Menu
 
 

Filmas „Oceans“

2010 04 28  14:04  |  Aktualijos

Filmas „Oceans“

Turbūt žiūrėdami į vandenyną ar kokį kitą vandens telkinį net nesusimąstome kiek jame gyvybės. Tai ne tik didžiuliai banginiai ar žuvys. Vandenynuose slypi begalės mums vis dar nepažįstamų ir neištirtų plotmių, organizmų. Juk mūsų planetos, Žemės, net 75% paviršiaus dengia vanduo. Galime tik įsivaizduoti, kokią menką dalį šio gamtos kampelio (keista vandenynus ir jūras vadinti „kampeliu“) teko pažinti žmonijai. Augalų įvairovė neįtikėtina: nuo pačių primityviausių žolių iki įspūdingų vandens grožybių, kurias galime vadinti „vandenyno gėlėmis“.

Filmas „Oceans“

Vandens gyvūnai taip pat sukelia įspūdį. Aišku, kai kurie organizmai žiūrovą gali gąsdinti, bet net ir patys menkiausi ir nepatraukliausi padarai, yra gamtos dalis. Tikiuosi, kad šis filmas padės toliau populiarinti ekologijos ir gamtosaugos temas.

Filmas „Oceans“

„Oceans“ skirtas pamąstymams ir vidinės sielos ramybei. Žiūrėdama šį filmą išties nusiraminau, nes jūros vaizdai nuo seno raminą žmogų. Toks filmas tikrai nėra meninis. Tai jau antras  „„Disneynature“ kompanijos dokumentinis darbas (pirmassisi –  „Earth“).

Filmas „Oceans“

Antrasis kompanijos darbas pratesia pirmojo mintį. Dabar būsime informuoti visakeriopai apie savo planetą ir tai turėtų padėti išsaugoti Žemę.

Filmas „Oceans“

Šį kartą filmą įgarsino pats Pierce‘as Brosnanas, kuris vaidino Džeimsą Bondą. Tikimasi, kad “Oceans” sulauks ne mažesnės sėkmės nei “Earth“.


Komentuok:
*Reklama
DNO