Menu
 
 

Garbanotas Bosistas. Turo pradžia

2015 12 04  01:16  |  M.I.C. Naujienos

Garbanotas Bosistas. Turo pradžia

Garbanotas Bosistas. Nuotrauka: Tomo Lukšio

Jau gruodžio 4-ąją, penktadienį koncertu Kaune pradedamas beveik kasmetinis, beveik šventinis ir tikrai šiltas grupės „Garbanotas Bosistas“ turas pavadinimu „Grįžkit iš toli“. Iš viso su gerbėjais įvairiuose Lietuvos miestuose muzikantai pasisveikins septyniskart, paskutinis kurių gruodžio 29-ąją nutiks Vilniuje.

„Kaip į lietuvių tautinę juostą į gruodžio mėnesį vietoj nebekrentančio sniego įausime skirtinguose Lietuvos miestuose garso bangomis suvirpintą orą“, – pusiau rimtai, pusiau poetiškai susiruošęs į ilgą kelionę sako grupės „Garbanotas Bosistas“ gitaristas Mantas Joneikis.

Staigmena, aktuali gruodžio 4-ąją į Kauno koncertų erdvę „PuntoJazz palėpė“ susiruošusiems melomanams –„Garbanotą Bosistą“ scenoje pasitiksianti dar labai nauja grupė „Abudu“. Tiesa, nors kol kas įvyko vos pora penketuko pasirodymų, grupės nariai ir tarpusavyje, ir su muzikos instrumentais pažįstami jau seniai. Pavadinimą „Abudu“ kompanija „prisiklijavo“ šią vasarą, kuomet iš akustinių, elektroninių ir rokeriškų bandymų gimė pirmosios tikros dainos.

„Tai bus kol kas bene svarbiausias mūsų pasirodymas, jau pati mintis apie jį sukelia šypseną, ir labai įdomu, kaip į „Abudu“ muziką reaguos „Garbanoto Bosisto“ klausytojai. Mūsų muzikoje bus daug erdvės ir gyvybės – tikiuosi, sugebėsime kažką sužadinti klausytojų esybėse“, – šypsosi jauniausias, septyniolikmetis, „Abudu“ narys Domantas Starkauskas. Tarp tik lietuviškai dainuojančių ir grojančių, floristinių bei pacifistinių motyvų scenoje nevengiančių projekto narių – ir prieš keletą metų netikėtai muzikos prodiuserių čempionatą „Ritmo kovos“ nugalėjęs šakietis Leonas „NAPO“ Rėčkus.

Garbanotas Bosistas „Above Us“


Komentuok:
*Reklama