Menu
 
 

Gėlėta InŽi aukštosios mados kolekcija. 2014–2015 m. ruduo/žiema

2014 04 01  23:08  |  Vaizdai

InŽi  2014–2015 m. ruduo/žiema

Fotografas: Antanas Minkevičius

Kovo 27–oji buvo ne tik teatralų diena, bet ir naujos InŽi mados namų haute couture rudens/žiemos kolekcijos pristatymo vakaras, – simboliškas sutapimas – vykęs Teatro arenoje Vilniuje. Pasipuošę svečiai nekantravo pamatyti, kaip šį kartą juos nustebins dizainerė Ingrida Žitkuvienė. Susirinkusiųjų šurmulyje galėjai išvysti ne vieną garsų Lietuvos veidą, o man pavyko tarp praeivių „sugauti“ ir 2013 metų „Miss Lietuvą“ Rūtą Mazurevičiūtę, kuri teigė, kad visada žavėjosi Žitkuvienės darbais dėl jos sukurtuose rūbuose vyraujančio švelnumo, moteriškumo ir kūrybingų detalių. Ne paslaptis, jog ne viena būsima nuotaka atėjo pasisemti įkvėpimo savo dienai; netgi šalia manęs sėdėjusi mergina prisipažino, kad tikisi pristatyme išvysti sau tinkančią suknelę artėjančioms vestuvėms.

Tad kokia gi buvo InŽi kolekcija? Jei reiktų apibūdinti keliais žodžiais, daug negalvodama atsakyčiau: plazdanti, prabangi ir dvelkianti retro. Renginys, prasidėjęs balerinos šokiu, greit transformavosi į klasikinį mados pasirodymą. Skambant Antonio Vivaldi „Pavasariui“ (groja gyvas kvartetas, puikus sprendimas, nieko nepridursi!) modeliai viena po kitos žengia podiumu, o apdarai plazda švelniomis rausva, mėtine ir rusva spalvomis. Panaudoti aukščiausios klasės audiniai – šifonas, šilkas, atlasas – neabejotinai sukuria prabangos aurą. Beje, pastarieji pirkti iš Italijos ir Prancūzijos fabrikų, kurių neaplenkia ir medžiagas kolekcijoms užsakinėja ir garsiausi mados namai, pavyzdžiui, Chanel, Christian Dior, Versace bei Armani.

InŽi 2014–2015 m. ruduo/žiema

Šou metu buvo pristatyta apie 40 apdarų – tai vakarinės ir vestuvinės suknelės bei stilingi kelnių kostiumėliai, kurie visi buvo papuošti gėlėmis bei Sophie Hallette nėriniais. Stilingu akcentu tapo apykaklės, derančios su švelniais nėrinių raštais ir išryškinančios kaklo linijas. Žiūrint į modelius galėjai pajusti ir senosios Europos kultūrą: dailūs siluetai, ilgos rankovės, žemę siekiančios suknelės, rodėsi, alsuoja rafinuotu ir subtiliu grožiu, o kelius siekiančios suknelės ne tik kuria lengvumo ir pavasariškos nuotaikos jausmą, bet ir atskleidžia skoningą, jaunatvišką seksualumą. Rodos, kad kiekviena salėje sėdinti mergina širdyje lengvai užpavydėdavo, pasirodžius vis naujam modeliui. Ką jau kalbėti apie nuotakas!

Žavinga aprangos detale tapo ir plonytės perregimos medžiagos, kurios arba sudarė daugiasluoksnį apdarą, arba buvo naudojamos kaip viršutinis audinys, iš po kurio akį traukė nėriniai. Taip buvo išgauta žaisminga nuotaika, tinkanti įvairaus amžiaus moterims. Gražiai krentančios klostės – ypač einant ar judant – atspindėjo ir jau prasidėjusio šiltojo sezono romantiką.

 

InŽi socialiniame tinkle facebook: https://www.facebook.com/madosgalerija


Komentuok:
*Reklama
DNO