Menu
 
 

Geriausias Rusijos reggae muzikos atlikėjas – šį šeštadienį „Lofte“

2012 10 04  10:44  |  Aktualijos

Geriausias Rusijos reggae muzikos atlikėjas – šį šeštadienį „Lofte“

Nuotraukos: organizatorių

Į Lietuvą jau šį šeštadienį atvyksta geriausias Rusijos reggae muzikos atlikėjas MC Steppa Style. Menų fabrike „Loftas“ jis pasirodys su lietuvių multiinstrumentalistais „The Two-Makers“.

„Vakarėlis patiks tiem, kam patinka „5’Nizza“, Jamaika ir gyvenimas be problemų“, – šypsodamasis pakomentavo „Lofto“ muzikinės dalies vadovas Viktoras Diawara.

Tai bus jau ketvirtasis bendras „Lofto“ ir radijo programos „LRT Opus“ gyvos muzikos vakarėlis Vilniaus Naujamiestyje.

Geriausias Rusijos reggae muzikos atlikėjas – šį šeštadienį „Lofte“

„Jau kurį laiką su lietuviais „The Two-Makers“ repetuoju virtualiuoju būdu. Tai bus labai pozityvios jamaikietiškos gyvai atliekamos muzikos naktis“, – sako 2010 m. geriausiu Rusijos reggae muzikantu pripažintas Steppa Style.

Lietuviai „The Two-Makers“ susibūrė iš dviejų gerbtinų grupių – „Dubenėliai“ ir „Ministry of Echology“. „Lofte“ įvyks debiutinis jų koncertas, kurio kulminacija taps maskviečio Steppa pasirodymas.

Šiuo metu Rusijoje vienas labiausiai užsirekomendavusių reggae muzikantų MC Steppa Style jau užsitikrino kaip geriausias savo žanre ne tik savo šaly. Tarptautiniu lygmeniu scena jis dalinosi su bene visais jungle/reggae/dub muzikos karaliais.

Taigi jau spalio 6 d. „Lofte“ – gyvi instrumentai, energingas vokalas, daug pozityvios ir gyvos muzikos bei šiluma kartu su lietuvių didžėjais Cr-edit, NO DJs, multiinstrumentalistais „The Two-Makers“ ir maskviečiu MC Steppa Style.

 

Steppa Style – See The World


Komentuok:
*Reklama
DNO