Menu
 
 

Graži jūs… …graži planeta!

2012 03 12  11:16  |  Aktualijos

Ecobeauty

Nuotraukos: SwO magazine archyvas

Argi nenuostabu žinoti, kad jūs galite padėti pasauliui tapti geresniam neatsisakydamos grožio?

Dabar jūs galite turėti viską – aukštą kokybę, natūralius gaminius, turinčius mažiau įtakos aplinkai, ir puikiai atrodyti. Jūsų oda nusipelnė geriausio, todėl rinkitės „Ecobeauty“: „Graži jūs – graži planeta“.

„Ecobeauty“ yra pirmas PASAULINIS GROŽIO PREKĖS ženklas, kurio partnerės – keturios nepriklausomos organizacijos.

Ecobeauty

FAIRTRADE (sąžininga prekyba)

„Oriflame“ pradėjo bendradarbiauti su Fairtrade ir gauna savo „Ecobeauty“ gaminiams sertifikatą.

Fairtrade reiškia, kad žaliavos renkamos atsakingai, bendradarbiaujant su vietos gamintojais besivystančiose šalyse, kad būtų pagerintos jų gyvenimo ir darbo sąlygos.

Ecobeauty

ECOCERT

„Oriflame” bendradarbiauja su Ecocert svarbiausia tarptautine nepriklausoma organizacija, besilaikančia griežčiausių natūralumo ir ekologijos standartų. Natūralus Ecocert sertifikatas garantuoja, kad “Ecobeauty” gaminiuose yra mažiausiai 95% natūralių ingredientų ir mažiausiai 5% ekologiškų ingredientų.

Jis taip pat garantuoja, kad gaminiuose nėra parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, sintetinių kvapų ir dažomųjų medžiagų. Ecocert autoritetingi asmenys kontroliuoja, kaip mes gaminame savo produktus nuo pradžios iki pabaigos ir tikrina, ar mes gaminame mažiausiai teršdami ir kad mūsų pakuotės yra pakartotinai panaudojamos.

http://cosmetics.ecocert.com

Ecobeauty

VEGAN (Veganų asociacija)

Turėdami Veganų asociacijos registraciją, mes garantuojame, kad “Ecobeauty” gaminiuose nėra jokių gyvulinės kilmės ingredientų, net tokių kaip kiaušiniai ar pieno produktai. Tai taip pat reiškia, kad gaminiai nėra bandomi su gyvūnais.

Veganų asociacijos registracija rodo, kad mes rūpinamės gyvūnų gerove, o tai visada buvo pagrindinių „Oriflame” principų dalis.

Ecobeauty

FSC (Forest Stewardship Council – Miškų valdymo taryba)

Miškų valdymo taryba yra svarbiausia organizacija atsakinga už pasaulio miškų tvarkymą. FSC sertifikatas užtikrina, kad miškai tvarkomi taip, kad teiktų naudą žmonėms ir aplinkai bei būtų apsaugoti miškai ir biologinė įvairovė.

Popierius ir kartonas gaminamas iš medžių, kurie gaunami iš miškų… taigi, kai “Oriflame” kūrė “Ecobeauty”nusprendėme naudoti kartoną, kurį gauname iš miškų, kurie atitinka aukščiausius FSC socialinius ir aplinkosaugos standartus.

Didysis „Oriflame”tikslas yra pradėti naudoti 100% popieriaus iš patikimų sertifikuotų šaltinių iki 2020-ųjų.

„Oriflame“ mokslininkai sukūrė naują formulę Natural Pro-blend TM, kurios sudėtyje viskas, kas geriausia iš gamtos. Siekiant sukurti veiksmingiausią formulę (atsižvelgiant į etiškumą bei aplinkosaugą), buvo harmoningai sujungti geriausi augalų ir vaisių ekstraktai.

Kaip Natural Pro-blend TM veikia?

  • Neutralizuoja odoje žalingus laisvuosius radikalus;
  • Stiprina odos apsauginę funkciją ir išlaiko drėgmę;
  • Maitina odą, padeda jai natūraliai atsinaujinti.

Ecobeauty

„Ecobeauty“glotninamasis dieninis kremas

Naujoviškas ir natūralus, šis daugiafunkcinis dieninis kremas su antioksidantais padeda atgaivinti odą ir atkurti jos apsauginę funkciją, kad būtų kovojama su odos netobulumais. Natural Pro-Blend™ formulė su „Fairtrade“ ingredientais, taukmedžio sviestu ir organiniu kokosų aliejumi saugiai supakuoti į ypač modernią hermetišką

pakuotę. Dermatologiškai patikrinta. 50 ml.

Kaina: 40.90 Lt

Ecobeauty

„Ecobeauty“ glotninamasis naktinis kremas

Šis daugiafunkcinis naktinis kremas su antioksidantais intensyviai maitina, apsaugo ir atgaivina odą, kol jūs miegate. Naujoviška Natural Pro-Blend™ formulė su „Fairtrade“ ingredientais, taukmedžio sviestu ir organiniu kokosų aliejumi supakuoti į ypač modernią hermetišką pakuotę. Dermatologiškai patikrinta. 50 ml

Kaina: 43.90 Lt

Ecobeauty

„Ecobeauty“ glotninamasis paakių kremas

Išskirtinė, lengva ir natūrali formulė, kuri lygina mimikos raukšles ir mažina paburkimą bei tamsius ratilus aplink akis. Natural Pro-Blend™ formulė su „Fairtrade“ ingredientais, taukmedžio sviestu ir organiniu kokosų aliejumi. Dermatologiškai patikrinta. 15 ml

Kaina: 28.90 Lt

  • Lygina išsausėjusias mimikos linijas– 87%
  • Poros tampa švaresnės– 77%
  • Gražina odos spalvą– 82%

*Vartotojų įvertinimas. Tyrime dalyvavo 88 moterys, kurios naudojo dieninius ir naktinius kremus kartu daugiau nei 4 savaites.

Daugiau apie „Oriflame“ ir „Ecobeauty“ įsipareigojimus www.oriflame.com/ecobeauty

Kolekcija „Ecobeauty”pardavime jau nuo 2012 m. kovo 12d.


Komentuok:
*