Menu
 
 

Graži ore, arba kaip tobulai atrodyti sugeba stiuardesės?

2013 08 05  11:17  |  Aktualijos

Dažnai stebiuosi dalies moterų sugebėjimu atrodyti puikiai net esant nepalankioms aplinkybėms. Viena iš tokių aplinkybių – skrydis lėktuvu. Po kelionės atrodau ir jaučiuosi taip, lyg savaitę būčiau kasusi bulves. Šią savijautą tik paaštrina faktas, kad stiuardesės po skrydžio atrodo taip pat puikiai, kaip prieš skrydį. Gal jos apdovanotos antgamtinėmis galiomis? Gal naudoja ypatingas kosmetikos priemones? O gal joms tiesiog sekasi?

Stiuardesės

Groovlend.com ir fffound.com nuotr.

Mano smalsumą sutiko patenkinti dvi skrydžio palydovės – Giedrė Jasunskytė ir Rūta Bertašiūtė. Jeigu paklausčiau jūsų, kaip atrodo tikra stiuardesė, net neabejoju, kad jūsų apibūdinimai tiktų mano pašnekovėms. Žavios, dailios šviesiaplaukės, besišypsančios, mandagios, puikiai bendraujančios. „Stiuardesės nėra sex bombos, – juokdamasi sako Rūta. – Tai išsigalvojimai, nes seksualumas nėra vienas iš darbo reikalavimų. Mes privalome atrodyti tvarkingai. Pasitempti priverčia ir uniforma. Žinoma, atrankos metu įvertinamas išorinis grožis, bet nenutuokiu, kokiais kriterijais vadovaujasi darbdaviai, vertindami išvaizdą – visos skrydžio palydovės labai skirtingos, o grožis – subjektyvus dalykas. Tiesa, vienas kriterijus labai svarbus – ūgis, bet tai susiję su saugumu”.

Stiuardesės

Rūta Bertašiūtė. Asm. archyvo nuotr.

„Aš esu reikli savo išvaizdai, todėl visada pastebiu nuovargį, paraudusias akis ar kitus dalykus ir prieš skrydi sau neatrodau žvali, bet tai smulkmenos, kurių nepastebi keleiviai, – pasakoja Giedrė. Ji nenaudoja jokių specialių kosmetikos priemonių ar triukų. Tiesa, skrydžio metu stengiasi gerti kuo daugiau vandens. „Tai nėra mitas. Paprastas faktas: jeigu skrydžio metu išgeriu pakankamą kiekį vandens, kitą dieną darbo bateliai tinka puikiai, jeigu ne – atrodo, kad bateliai vienu dydžiu per maži”. Tuo tarpu Rūta mėgsta veidą atgaivinti šaltinio vandeniu, tai viena populiariausių priemonių palydovių tarpe. Abi pašnekovės pripažįsta, kad daugiau jokių ypatingų paslapčių nėra.

Stiuardesės

Giedrė Jasunskytė. Asmeninio archyvo nuotr.

„Skrydžio metu neretai būna apie 130 keleivių, o stiuardesių – trys keturios. Aš akylai nenužiūriu visų ligi vieno, bet žinau, kad jie pastebi kiekvieną mano judesį ar aprangos detalę. Tiek nukreiptų akių įpareigoja dažniau dirstelėti į veidrodį ir įsitikinti, kad viskas yra gerai”, – sako Rūta.

Pokalbiui einant į pabaigą abiejų merginu klausiu apie dar vieną moterims patinkantį dalyką – komplimentus. „Taip, stiuardesės sulaukia nemažai komplimentų. Pastaruoju metu dažniausiai giria šukuoseną, lūpų dažų atspalvį arba tiesiog įteikia vizitinę kortelę su trumpu pasiūlymu: gal kavos?” – juokiasi Giedrė.

Vanduo, tvarkinga išvaizda… štai ir viskas. Belieka pritarti Rūtos minčiai, kad ne darbas turėtų merginas priversti pasitempti, dailiai atrodyti ar rūpintis savimi, o vidinis noras ir nusiteikimas.


Komentuok:
*Reklama
DNO