Menu
 
 

Green night @ Vilnius

2010 09 19  16:08  |  Aktualijos

Vienas mano draugas iš tolimos M. šalies, per google earth apsižvalgęs po Vilnių, nusistebėjo, koks šis žalias. Ar jau pastebėjote, kad šiomis dienomis jis vis dar žaliuoja, nepaisant to, kad spalvos pamažu traukiasi kažkur tolyn už apsiniaukusio akiračio? Kalbu apie reklaminius stendus, anot kurių, jau šį penktadienį Vilnius – Lietuvos sostinė, koordinatės 54° 40′ 40″ N, 25° 17′ 30″ E – tiesiog pažaliuos nuo malonumo, kultūros ir linksmybių.

Green night @ Vilnius

Nuotrauka: tageo.com

Projekto organizatoriai teigia, kad to mūsų mieste dar niekad nebuvo – naktinį Vilnių išraizgys renginių tinklas, kurio kilnus tikslas – kelti, gerinti ir puoselėti miesto klubinę kultūrą. Pristatau nemokamai duris atversiantį žaliąjį dvyliktuką:

1. Balti drambliai – Vilniaus g. 41, Vilnius, LT

2. Briusly – Islandijos g. 4, Vilnius, LT

3. Chaplin terasa – Totorių g. 13, Vilnius, LT

4. Gravity – Jasinskio g. 16 ,Vilnius, LT

5 . Havana Social Club –  Šermukšnių g. 4 A, Vilnius, LT

6. Menų loftas – Švitrigailos g. 29,  Vilnius, LT

7. Paparazzi – Totorių g.3, Vilnius, LT

8. Tamsta – Subačiaus g. 11A, Vilnius, LT

9. Tarantino – Trakų g. 2, Vilnius, LT

10. The Lift –  Pylimo g. 9, Vilnius, LT

11. Vasaros terasa –  Vilniaus  g. 39, Vilnius, LT

12. Woo – Vilniaus g. 22, Vilnius, LT

Green night @ Vilnius

Nuotrauka: jungle.lt

Kas tas Tuborg?

Tai prekės ženklas, priklausantis Carlsberg, ne per seniausiai patikėjęs Tuborg green alaus gamybą UAB Švyturys – Utenos alus, ir įsiropštęs į Lietuvos parduotuvių lentynas žalių butelaičių pavidalu. Pats Tuborg prekinis ženklas gyvuoja jau 137 metus ir jo galima paragauti bent 70 šalių. Jis remia tokius viliojančiai skambančius festivalius kaip kasmet Rytų Europoje rengiamą Tuborg GreenFest, Roskilde festivalį Danijoje, Glastonbury Didžiojoje Britanijoje ir daugybę kitų.

Green night @ Vilnius

Nuotrauka: brandrepublic.com

Kas ne su mumis, tam labanakt! – žaliosios nakties kviečia nepraleisti projekto organizatoriai. Pirmą kartą sužaliuosiantis naktinis Vilnius kviečia visus – ką tik į sostinę sulėkusius studentus, miestą atrandančius užsieniečius bei nuolatinius klubų lankytojus. Jūsų laukia kylančių ir jau puikiai žinomų atlikėjų pasirodymai: Manfredas (Metal On Metal), Happyendless DJ Team, Brassbastardz Synthezatorium, DJ Kim ir Rimas Šapauskas, DJ Mamania, Silence Family ir daug kitų.

Laikas: rugsėjo 24

Kas ne su mumis, tam labanakt reklaminis klipas:

Daugiau naujienų: http://www.greennight.lt/

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:

*Reklama
DNO