Menu
 
 

„Grožio infekcija“ tapo dviejų dienų grožio maratonu

2012 03 14  21:59  |  Aktualijos

„Grožio infekcija“ tapo dviejų dienų grožio maratonu

Nuotraukos: Edvardas Volginas

Likus savaitei iki festivalio, „Mados infekcijos“ suburti grožio specialistai net dviem dienoms įsikurs prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Penktadienį ir šeštadienį (kovo 16-17 d.) šurmuliuosianti „Grožio infekcija“ šį kartą sukvietė rekordinį konsultantų skaičių – naujausias makiažo ir kosmetikos priemonių tendencijas pristatys per 20 profesionalių meistrų.

Penktą kartą įvyksiančioje „Grožio infekcijoje“ taip pat bus galima pasimėgauti grožio procedūromis ir masažu, veiks fotografijos studija, bus pristatytos mados kolekcijos iš Lietuvos ir Latvijos, taip pat rodomi vaizdai, užfiksuoti „Mados infekcijos“ festivalio užkulisiuose. Be to, grožio šventės vedantieji Renata Mikailionytė ir Aistis Mickevičius lankytojams išdalins daugiau kaip 70 vertingų dovanų.

„Atėjus pavasariui, visi norime gerai jaustis ir puikiai atrodyti. „Grožio infekcija“ yra geriausia proga sužinoti, kaip tai padaryti. Surengėme „Grožio infekciją“ dvi dienas tam, kad kuo daugiau lankytojų būtų apdovanoti gausaus profesionalų būrio patarimais, dovanomis, gaivia pavasariška išvaizda ir nuotaika“, – sako „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

Grozio infekcija

Makiažai –  žymioms Lietuvos moterims

Per dvi renginio dienas festivalio „Mados infekcija“ vizažistų komandos vadovė, „Maybelline“ kosmetikos ir makiažo priemonių bendrovės atstovė Laura Kreivytė padarys skirtingus makiažus žinomoms Lietuvos moterims Medai Jonaitytei, Monikai Račiūnaitei, Aistei Jasaitytei ir Renatai Mikailionytei.

„Šį pavasarį galime išskirti kelias makiažo tendencijas. Tarp jų – trečiojo dešimtmečio stilius, kai lūpos buvo dažomos tamsiomis spalvos ir itin išryškinami antakiai, taip pat septintojo dešimtmečio įvaizdį primenantys veidai, kurių akcentas – didelės, į lėlės panašios akys. Yra ir tikrų priešybių, pavyzdžiui, itin ryškiomis spalvomis dažomos lūpos, ir natūralaus grožio atskleidimo priemonės, kai subtiliai paryškinami skruostikauliai bei antakiai. Skirtingi Medos, Monikos, Aistės ir Renatos tipažai padės atsiskleisti ir skirtingoms makiažo tendencijoms“, – apie sezono naujoves pasakojo Laura Kreivytė.

Neliks pamirštos ir visos „Grožio infekcijos“ lankytojos. „Maybelline“ vizažo specialistai teiks konsultacijas, parinks tinkamas veido gražinimo priemones, kurs naujus įvaizdžius. Jų darbo procesą bus galima stebėti vaizdo ekranuose, o atnaujintą išvaizdą įamžinti čia pat įrengtoje fotografijos studijoje.

Grozio infekcija

Dizainerių kolekcijos, nematyti „Mados infekcijos“ kadrai ir vertingos dovanos

Į grožio šventę perkeliama ir dalis mados festivalio – renginyje bus demonstruojamos trys dizainerių kolekcijos. Spalvinga „Perwoll Brilliant Colors by Narciss“ kolekcija leis susipažinti su latvių dizainerių „Narciss“ kolektyvo ir mezginių gamintojos „Ogres Trikotāža“ kūryba. Žiūrovai taip pat išvys dvi jaunųjų Lietuvos dizainerių, festivalio „Injekcija“ nugalėtojų darbus: penktadienį Vitalijos  Mališko kolekciją „Invisible Sin“, o šeštadienį – Daivos Velickaitės „Maištas“.

Apsilankę „Grožio infekcijoje“ taip pat galės užmesti akį ir į tai, kas paprastai būna paslėpta nuo pašalinių akių – festivalio „Mados infekcijos“ užkulisius. „Kai per praėjusią „Grožio infekciją“ rodėme trumpus filmus iš „Mados infekcijos“ užkulisių, pastebėjome, kad žmonės labai jais domisi. Šį kartą atskleisime dar daugiau detalių, koks įtemptas, bet tuo pačiu ir malonus yra „Mados infekcijos“ organizavimas“, – teigia R. Mikailionytė.

Konsultuotis su grožio profesionalais bus galima ir tiesiogiai, ir neakivaizdiniu būdu. Renginyje stovės dėžė, į kurią bus galima mesti lapelius su rūpimais klausimais. Specialistams žiūrovų klausimus uždavinės ir išsamių atsakymų reikalaus renginio vedantieji.

Grozio infekcija

Su šio pavasario grožio naujovėmis ir tendencijomis lankytojus taip pat supažindins „Panoramos“ centre įsikūrusios parduotuvės ir jų konsultantai. Renginyje dalyvaus „C&D”, Ëurokos“, „Kosmada“, Kristiana“, „Nimfali“, „L‘Occitane“, „O‘Rising“, „Rituals“, Sudaria“, „Sothys“, masažo salonas „Khmer Massa“ ir kt.

„Grožio infekcijos“ lankytojams organizatoriai taip pat žada vertingų dovanų. Tai „L‘Occitane“ rankų kremas ir dušo žele, „Catrice“ dekoratyvinės kosmetikos rinkiniai, masažo dovanų kuponai, „Smoky Eyes“ kosmetinkos rinkinys, „Pupa“ kompaktinė pudra ir lūpų blizgis, „Roberto Cavalli Diptych“ kvepalai, „Classique“ kosmetinės, „O‘Rising“ šampūnas, „Rituals“ dušo putos, „Sothy‘s“ sezoninės veido procedūros“, „ZenzTherapy“ kosmetika. Taip pat bus galima laimėti festivalio marškinėlių ir kvietimų į „Mados infekciją“.

Grozio infekcija

 

Grozio infekcija

Nuotraukos: Greta Gedminaitė

Grozio infekcija

 

Grozio infekcija

 

Grozio infekcija

Nuotrauka: Pijus Vyčas

„Grožio infekcija“ penktadienį, kovo 16 d., vyks nuo 16 iki 20 val., o šeštadienį, kovo 17 d., – nuo 14 iki 20 val. prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.

Akimirkos iš  2011 m. pavasarį vykusios „Grožio infekcijos“:


Komentuok:
*