Menu
 
 

Grupė „Skamp“ davė Kalėdinį pažadą

2011 12 21  00:50  |  Aktualijos

Grupė „Skamp“ davė Kalėdinį pažadą

Nuotraukos: A. Motorichev

Antrąją Kalėdų dieną menų fabrike „Loftas“ nuskambės visiems gerai pažįstamos grupės dar geriau žinomos dainos.

„Coming Home for Christmas su SKAMP“ – tai kalėdiniai kvapai, karštų gėrimų taurės, vaikų zona, draugų sveikinimai ir „Skamp“ trijulės muzika.

Pernai tokiu pat metu širdis ir pirštų galiukus šildę muzikantai, šiemet sugalvojo tai pakartoti: „Su „Skamp“ nebegrojame taip dažnai, kaip anksčiau. Tad tebūnie Kalėdos su „Skamp“ tradicija, kurios laikysimės dar ne vienus metus“, – garsiai pasižada daug metų neišskiriama trijulė – Viktoras, Vilius ir Erica.

Grupė „Skamp“ davė Kalėdinį pažadą

Šventiniame koncerte skambės ne tik jau trylika metų gyvuojančios grupės dainos, bet ir melancholiški bei jautrūs kūriniai iš solinio Ericos Jennings albumo „Coming Home for Christmas“.

„Šio mūsų koncerto programa bus tokia įvairi, kad tiks visiems“, – šypsosi Viktoras Diawara, antrąją Kalėdų dieną ir jauniausius, ir seniausius kviesdamas susitikti „Lofte“.

Grupė „Skamp“ davė Kalėdinį pažadą

„Šiemet šeimą pagaliau sukūrė ir mūsų brangus Vilius, taigi Kalėdos „Skamp’ams“ dar niekada nebuvo tokios šeimyniškos ir ypatingos“, – Vee antrina ir tuo pačiu išduoda vidines grupės nuotaikas žavioji grupės dainininkė Erica Jennings.

„Coming Home for Christmas su SKAMP“ koncerto pradžia – 20 val. Bilietus platina „Tiketa“.

Grupė „Skamp“ davė Kalėdinį pažadą


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors