Menu
 
 

GUESS kolekcijos pristatymas

2016 04 22  18:04  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

GUESS kolekcija

Nuotraukos: Nerijus Šabanauskas

Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje GUESS buvo pristatyta nauja pavasario/vasaros drabužių ir aksesuarų kolekcija. Subtiliu seksualumu, ryškiomis spalvomis ir įvairiais raštais žavinčius drabužius pristatė profesionalus modelis Tomas Butautas, dainininkė Urtė Šilagalytė, balerina Kristina Tarasevičiūtė, seksualusis modelis Solveiga Mykolaitytė, modelis Justina Ieva Steponavičiūtė, „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė, „Mis Lietuva“ 2014 Agnė Kavaliauskaitė.

Vakaro metu taip pat buvo pademonstruoti ECO džinsai. Tai – GUESS naujiena, kuri rūpinasi klientų oda. Specialus mineralų ir kitų sudedamųjų dalių kokteilis lieknina ir užtikrina glotnią odą, taip pat suformuoja figūrą. Džinsai sukurti naudojant efektyvesnius procesus, kurie ne tik taupo vandens ir energijos sunaudojimą, mažina CO2 emisiją ir cheminių medžiagų kiekį.

GUESS vakaras

JAV prekės ženklo GUESS vakaro modelių apranga pasirūpino stilistė Asta Valentaitė. Ilgametę patirtį turinti mados žinovė ne pirmą kartą susidūrė su GUESS drabužiais ir derino juos mados žurnalų fotosesijose. Viena stilingiausiu  Lietuvos moterų tituluojama gražuolė septyniems modeliams parinko skirtingus drabužių derinius, geriausiai atspindinčius šiltojo sezono mados tendencijas.

„Deriniuose vyrauja spalvos, įvairūs raštai, plazdantys audiniai derinami su džinsu ar oda. Šio sezono mada tiesiog ragina būti drąsioms ir nebijoti išsiskirti. Norėjau, kad modeliai būtų ryškūs, žaismingi, spinduliuotų subtilų seksualumą ir atskleistų GUESS kuriamą žavios koketės įvaizdį“, – sako A. Valentaitė. Nepamiršti liks ir GUESS prekės ženklą išgarsinę džinsai. Šį sezoną klasikinio silueto džinsai bei džinsiniai švarkeliai yra išsiuvinėti bei stebina įmantriais raštais.

Artimiausias Astai – subtilus drabužių ansamblis, papildytas kokybiškais aksesuarais. Visuomet nepriekaištingai atrodanti stilistė pataria kitoms moterims neskubėti į parduotuvę pirkti naujų drabužių, o atidžiai peržiūrėti spintos turinį. Nors daugelis galvoja, kad stilistės spintoje tik vardiniai, itin brangūs drabužiai, Asta šias kalbas neigia ir priduria, kad mielai apsirengia ir masinės gamybos prekės ženklų drabužiais.

GUESS svečiai

„Atsikratykite nusibodusių daiktų, pasilikite tai, ką dėvite su malonumu. Pagyvinkite senus drabužius naujais aksesuarais, stilingomis naujo sezono detalėmis. Pavyzdžiui, šį sezoną  akį traukia auksu, sidabru ar bronza spindintys aksesuarai. Tai gali būti žėrinti rankinė, o gal sidabrinės odos sportiniai bateliai. Jau šiek tiek pabodęs odinis „baikerio“ stiliaus švarkelis įgavo naujų atspalvių, yra siuvinėjamas ir marginamas raštais. Jis kuo puikiausiai derės tiek prie plazdančių suknelių, tiek prie džinsų“, – kaip daug neišlaidaujant atsinaujinti pataria A. Valentaitė.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
MO muziejus