Menu
 
 

„Happyendless“ į gyvenimą paleidžia pirmąjį singlą iš naujojo albumo

2011 12 23  00:50  |  Aktualijos

Happyendless naujas albumas

Nuotraukos: Pijus Vyčas

„Happyendless“ šventėms išleidę savo antrąjį albumą „Cinema“, ilgai nelaukdami pristato ir pirmąjį singlą – „Girls Boys and TV“.

Rašydamas „Girls Boys and TV“ tekstą apie vaikinus, merginas ir televiziją, Saulius į jaunimą žvelgė jau kiek vyresnio, tačiau visiškasi „atsipūtusio“ žmogaus akimis. Galiausiai ši daina iš viso albumo išsiskyrė kaip naiviausias ir linksmiausias kūrinys.

„Jau seniai savyje nešiojau šios dainos motyvą ir kai jau visai griovė pastatą, kuriame tuo metu buvo mūsų studija, paskubomis jį įrašėme“, – „Girls Boys and TV“ atsiradimą trumpai komentuoja grupės centrinė figūra Saulius Prūsaitis.

Tačiau tai, kas gimsta greitai – nebūtinai yra blogai. Kūryboje neretai yra atvirkščiai. Taip atsitiko ir su pirmuoju „Cinema“ singlu.

Happyendless naujas albumas

„Gerbėjai jį girdėjo koncertuose dar pavasarį, prisijaukino ir įvertino, tad specialiai net negalvojome, kuri daina iš albumo turi eiti gyventi singlo gyvenimą pirma“, – grupės apsisprendimą paaiškina muzikantas Andrius Alien Kauklys.

Be to, „Happyendless“ sau šioje dainoje skamba kiek neįprastai – lyg pliažinio surfroko eksperimentas – tai tik pastiprino grupės norą pasidalinti šia daina pirmiausia.

„Girls Boys and TV“, kaip ir visas albumas buvo įrašytas gyvai. Jei pirmajame naudojome daug elektronikos, semplų, programuotų būgnų, tai „Cinema“ viskas yra sugrota ir įrašyta kartu su būriu muzikantų“, – trumpai savo darbo vaisių ir jo kitoniškumą reziumuoja Andrius Alien Kauklys


Komentuok:
*Reklama
DNO