Menu
 
 

Hiphopas ir stilių samplaika

2014 01 27  17:17  |  Aktualijos

Šįkart į mūsų akiratį pakliuvo trys hiphopo atlikėjai – Kanye West, Kendrick Lamar ir Nas. Daugiau ar mažiau besidomintys šio žanro muzika, be abejo, žino šiuos scenos patrakėlius. Reikia pažymėti, kad ne tik dėl puikios savo sceninės kultūros ir muzikos atlikimo šie trys vyrukai yra dievinami visame pasaulyje, bet ir dėl aštraus stiliaus pojūčio.

Iš kairės: Kanye, Kendrick, Nas.

Iš kairės: Kanye, Kendrick, Nas.

Kanye West – iš tų vyrukų, kurie tikrai nebijo eksperimentuoti, o kartais net ir šokiruoti. Tą puikiai įrodo ne tik jo kūrybiniai preliudai, kaip Jesus Walks ar All Falls Down, bet ir jo aprangos stilius. Kanye yra tikras sintezės meistras, jis be vargo į vieną dermę įkomponuos sportišką, baikerišką ir klasikinį stilių. Pagrindiniai muzikanto aprangos akcentai – gerai visiems žinomos apsmukusios odinės kelnės, dideli Nike Retro laisvalaikio batai ir klasikinis švarkas.

Kanye West stilius

Kanye West stilius

Kendrick Lamar – kylanti hiphopo žvaigždė – yra jauniausias iš šios trijulės. Tą visai nesunku pastebėti vien tik pažvelgus į šio labai talentingo jaunuolio aprangą: plačios, apsmukusios džinsinės kelnės, originalūs, sportiški marškinėliai ar džemperis, ant kurio pavaizduotas koks nors monstras su plačiai pravertais nasrais – visa tai išduoda maištingą ir dar tik bręstantį ant didžiosios scenos hiphopo subkultūros atstovo iš Los Andželo būdą.

Kendrick Lamar stilius

Trečiasis mūsų sąraše yra Nas, dainininkas arba, kitaip tariant, hiphopo legenda iš Niujorko. Šis scenos veteranas yra ypatingai visų gerbiamas dėl savo lyriškumo. Galbūt būtent dėl tos lyrinės gaidelės, o galbūt dėl to, jog yra vyriausias iš anksčiau išvardintų vaikinų, vyrukas stebina jam būdingu tikros klasikos dvelksmu. Nesvarbu, kur – ar į sceną, ar į viešą renginį, šis vyrukas vilki smokingą. Be abejo, maištas prieš sistemą, o kartais prieš diktuojamas pasaulio taisykles turi vietą ir jo drabužinėje. Kaip bebūtų, Nas gali persikūnyti į tikrą scenos džentelmeną, o kartais ir į didį revoliucionierių.

Nas stilius

Nuotraukos: fashionsizzle.com, bigghostlimited.com, messymandella.com, stylebistro.com, solecollector.com, coolspotters.com, thisgoesin.com

O kuris jums – stilingiausias?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO