Menu
 
 

H&M – Lietuvos mados naujakuriai

2013 06 14  14:21  |  Įžvalgos

Edita Vilkevičiūtė pristato rudens/žiemos 13/14 kolekciją.

Edita Vilkevičiūtė pristato rudens/žiemos 13/14 kolekciją.

H&M Hennes & Mauritz AB (H&M), pasaulinė mados kompanija, atidaro savo pirmąją parduotuvę Lietuvoje, Vilniaus „Akropolyje“. Parduotuvė atsidarys 2013 m. rugpjūtį.

Vakar vykęs vienos dienos Showroom‘as

Vakar vykęs vienos dienos Showroom‘as, kuriame pristatyta H&M kolekcija moterims, vyrams bei Home linija.

„Mes nekantriai laukiame H&M parduotuvės atidarymo Lietuvoje. H&M yra į dizainą orientuota, novatoriška ir atsakinga mados kompanija, kuri remiasi tvirtomis vertybėmis. Tvarumas – natūrali mūsų kasdienybės dalis. Mes džiaugiamės, galėdami atsinešti savo viziją į Lietuvą“, – sako Marika Pyykkö, H&M vadovė Lietuvoje.

Pirma H&M parduotuvė Lietuvoje duris atvers PPC „Akropolyje“, Vilniuje. Per du aukštus išsidėsčiusi parduotuvė savo maždaug 3300 kvadratinių metrų plote siūlys naujausias madas prieinamomis kainomis moterims, vyrams, jaunimui ir vaikams, taip pat ir H&M Home kolekcijas.

„Gavome nuostabią galimybę atsidaryti geriausioje vietoje Vilniuje bei nekantraujame  pasiūlyti savo klientams Lietuvoje madą ir kokybę geriausiomis kainomis“, – teigia Marika Pyykkö.

H&M atvyksta į Lietuvą

Rudens kolekcijos modelis_H&M

H&M kompanija buvo įsteigta Švedijoje 1947 metais ir yra kotiruojama NASDAQ OMX Stockholm. Firmos verslo idėja – siūlyti madą ir kokybę geriausiomis kainomis. H&M grupė taip pat apima prekių ženklus & Other Stories, Cheap Monday, COS, Monki, Weekday bei H&M Home. H&M grupei priklauso maždaug 2 800 parduotuvių 49 rinkose, įskaitant frančizines rinkas. 2012 metais pardavimai, įskaičiuojant PVM buvo 140 948 milijonų SEK (beveik 56 tūkst. mln. litų).


Komentuok:
  • BestSusannah says:

    I see you don’t monetize swo.lt, don’t waste your traffic, you can earn additional cash
    every month with new monetization method. This is the best adsense alternative for
    any type of website (they approve all websites),
    for more info simply search in gooogle: murgrabia’s tools


*Reklama
DNO