Menu
 
 

„H&M Studio“ rudens ir žiemos sezono sportinis futurizmas

2015 03 10  14:32  |  Aktualijos

„H&M Studio“ rudens ir žiemos sezono sportinis futurizmas

Nuotrauka: H&M

Ne per seniausiai Paryžiaus „Grand Palais“ rūmuose vykusiame „H&M Studio“ 2015 m. rudens ir žiemos sezono pristatyme vyravo sportinė ir futurizmo temos. Tokie modeliai, kaip Kendall Jenner, Gigi Hadid ir Edia Campbell vilkėjo pagrindinės „H&M“ sezono kolekcijos drabužiais, kurie puikiai derėjo prie kartu dėvimų funkcionalių rūbų bei  moteriškų drabužių sluoksnių. Tarp „Grand Palais“ rūmuose Paryžiaus mados savaitės metu surengto „H&M Studio“ pristatymo pirmoje eilėje sėdinčių svečių galima buvo išvysti tokias asmenybes, kaip aktorė Audrey Tautou, daininkę bei modelį Solange Knowles ir aktorę Noomi Rapace. Pristatymui specialiai buvo sukurtas mėnulio peizažas.

Pristatymo scenoje buvo vaizduojamas mados nusileidimas mėnulyje, podiumas buvo apsuptas erdvėlaivių kolonijos. Stiliaus ikona ir muzikos prodiuserė Caroline De Maigret pradėjo šou, eidama podiumu tarytum pirmoji moteris mėnulyje, kol galiausiai įžengė  į kosminę kapsulę, kur gyvai didžėjavo kolekcijos pristatymo metu.

Renginyje dalyvavo 600 redaktorių ir svečių iš viso pasaulio, kiti žiūrovai iš viso pasaulio stebėjo jį gyvai internetinėje svetainėje hm.com, kur kolekcijos pristatymą vedė Alexandra Golovanoff, prancūzų mados žurnalistė ir laidų vedėja.

„Ši „H&M Studio“ kolekcija pulsuoja gyvybingumu. Man be galo patinka sportiniai ir futuristiniai drabužiai, juos taip paprasta derinti su funkcionaliais lauko drabužiais, gėriuosi liurekso ir blizgučių šelmišku žavesiu“, – pasakoja Ann-Sofie Jahoansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

Sportinę „H&M Studio“ 2015 m. rudens ir žiemos kolekcijos pristatymo atmosferą kūrė užtraukiami švarkai ir striukės bei siauros kelnės, o futuristinio tviskėjimo suteikė lurekso mezginiai ir suknelės, o taip pat ir funkcionalūs drabužiai, kaip striukės su gobtuvais ir per priekį užtraukiami moteriški kombinezonai.

„H&M Studio“ riboto leidimo kolekciją sudaro „H&M“ pagrindiniai sezono drabužiai, kuriuos kuria specialiai šiai kolekcijai suburta dizainerių komanda. 2015 m. rudens ir žiemos kolekciją nuo rugsėjo 10 d. bus galima įsigyti 200 parduotuvių ir internetu. Lietuvoje ši kolekcija bus pristatyta atrinktose parduotuvėse Vilniuje (PC „Akropolis“ ir PC „GO9“).


Komentuok:
*Reklama
DNO