Menu
 
 

Instagram lobis: Suzanne Saroff stebuklas vandens stiklinėje

2018 11 23  06:16  |  Aktualijos

Svarbiausia įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose. Na ir kas, kad visi tai žinome. Ne visada turime laiko ir kūrybinės laisvės žvelgti taip giliai. Fotografė Suzanne Saroff ėmė ir įžvelgė tą stebuklą, kuris lėmė jos populiarumą ir suformavo išskirtinį braižą. Ji pasiėmė stiklinę vandens, papają ir sukūrė vaizduotę sprogdinančią instaliaciją. Tuomet atėjo eilė kitiems vaisiams, daržovėms, taip pat gėlėms, gyvūnams, o paskui ir žmonėms. Ką befotografuotų, ji į pasaulį žiūri pro vandens pilną stiklinę ir ne tik pati mato ten stebuklą, bet ir leidžia kitiems pasaulį pamatyti kitaip.

Suzanne Saroff

Nuotraukos iš Suzanne Saroff (@hisuzanne) Instagram archyvo ©

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Šešėliai

Stebuklai nesibaigia. Suzanne taip pat yra ir šešėlių valdovė. Savo nuotraukose ji sugeba sukurti tikrą šešėlių poemą.

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Mada

Talentinga fotografe vis dažniau pasitiki ir mados prekės ženklai. Rankinei į porą įtaisiusi gėlę ar pomidorą ji sukuria dar vieną stebuklą.

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Suzanne Saroff

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records