Menu
 
 

Isabel Marant pour H&M. Kaip dėvėti?

2013 11 11  12:02  |  Įžvalgos

Pernai rudenį nusprendę padaryti nedidelę pertrauką bendradarbiavimas su dizaineriais, šių metų lapkritį H&M greitosios mados tinklas pristato dėmesio vertą kolekciją, kurios kūrėja vadinama moderniosios paryžietės stiliaus pradininke. Taip, tai – Isabel Marant. Bendra mados linija patraukia akį: čia netrūksta trumpų kokybiškos odos kelnių, bohemiškų raštų, laisvų medžiagų, garsiųjų dizainerės švarkelių bei patrauklios avalynės. Bet svarbiausias klausimas, kurį sau užduoda greičiausiai kiekvienas potencialus pirkėjas, yra šis: „kaip aš tai dėvėsiu?“ Štai keletas derinių, sukurtų remiantis gatvės mados ir pačios Isabel Marant estetika.

Miestietės darbo dienai

Kolekcijoje apstu „wow“ pasiūlymų, kurie nereikalauja didelio dėmesio kitoms įvaizdžio detalėms. Vieni iš jų – raudonos ir juodos odinės baikerių kelnės bei etnografiniais motyvais puoštas švarkelis. Šie drabužiai puikiai tiks prieš kelis metus dominavusiam ir vis dar patraukliam rock chic stiliui, kuris reikalauja bent vienos odinės detalės, laisvų marškinėlių ir gana aukšto kulno avalynės. Palyginti patogu, jaunatviška ir stilinga.

Miestietės darbo dienai

Kūriniai iš Isabel Marant kolekcijos: bordo spalvos kelnės, švarkelis viduryje, odinės kelnės ir batai su kutais dešinėje.

Eksperimentuotojoms

Kiti pasiūlymai labiau nutolsta nuo pačios Isabel Marant stilistikos ir yra priderinami prie skirtingų gatvės mados įvaizdžių, kuriuos diktuoja mados redaktorės bei kitos gatvės stiliaus žvaigždės. Pirmasis itin populiarus tarp merginų – tai chaki ar kitas kamufliažo atspalvis, ryškios fluorescencinės spalvos bei blizgučiai, suderinti tarpusavyje. Antrasis tiks kiek formalesniam vasaros susitikimui (planuojame ir ateitį!), tuo tarpu paskutinis variantas – viliojantis kostiumas vakarui.

Eksperimentuotojoms

Kūriniai iš Isabel Marant kolekcijos: žibančiais žvyneliais siuvinėtos kelnės, klostėmis rauktas sijonas ir juodas švarkas.

Vyriškas stilius ir jam, ir jai

Paskutiniai trys deriniai – vyriški. Tačiau nesusipainiokite, nes pirmasis – skirtas moterims! Per didelis vyriškas vaikino paltas, derinamas su masyvesniu šaliku bei karčiausia šio sezono tendencija avalynėje – ilgaauliais virš kelių – kaipmat pavers jus tarsi iš mados pristatymo išėjusia stileiva. Kiti deriniai skirti jūsų draugui, broliui bei kaimynui sporto klube – jaunatviškam, patogumą vertinančiam vaikinui. Čia svarbiausia – klasikinės formos bei nesibaigiantis žaidimas su tekstūromis ir audiniais.

Vyriškas stilius

Kūriniai iš Isabel Marant kolekcijos: paltai bei pilkas megztinis viduryje.

Koliažų autorius: Edgaras Vladimirenko

Drabužių nuotraukos iš: net-a-porter.com, hm.com, stylebop.com, luisaviaroma.com, mrporter.com, zara.com ir pullandbear.com.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records